Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha megkérek egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha megkérek egy lányt, hogy tanítson meg csókolózni?

Figyelt kérdés

A külsőmmel nincs gond, csak nagyon szerény és visszahuzódó vagyok és még soha nem csókolóztam...egy 20 éves fiú...


És aki szerint nem gáz, az adhatna tippet kit érdemes megkérdezni, ismerőst vagy valaki mást akit alig ismerek stb.


2008. júl. 8. 15:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
nem,mert úgysem leszel béna ha lesz barátnőd...nekem is úgy volt,bár én lány vagyok,hogy az első csók csak megtörtént..és nem panaszkodott a srác hogy béna vagyok,mert jött magától a csók...
2008. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell megkérj senkit,jön az magétól h h kell mikor odakerülsz de ha megis úgy döntesz hogy megkérsz valakit akkor olyant keress akiben megbizol és jóba vagy vele szernitem...
2008. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
lehet, hogy lehervasztalak, de szerintem igenis lehet nagyon bénán csókolózni. nekem eddig két ilyen fiút sikerült kifognom... az egyik alig nyitotta ki a száját és csak nyalogatta az ajkamat, a másiki meg akkorára tátotta., hogy attól féltem, kiakad az álkapcsa... az ilyesmi nagyon lelombozó tud lenni, egy 14évestől még nem is gáz, de velem is ilyen 18-19évesek csinálták ezt és hamar elhúztam a csíkot. szerintem, ha van olyan ismerősös, aki kicsit lazábban veszi az életet és tudod, hogy nem fogja világgá kürtölni, hogy milyen voltál, hanem megbízhatsz benne, nyugodtan megkérheted, maximum nevet egy jót és akkor fogd fel te is könnyedén. de nem érdemes bárkit megkérned, azt jól fontold meg, ki a kiválasztott. Amúgy, hogy megnyugtassalak, általában rá szoktunk jönni arra, hogy mit hogyan kell és nem hiszem, hogy sokan lennének ultra bénák, ez olyan természetes dolog, jön magától.
2008. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

nagyon vigyazz ezzel! en akivel eloszor csokolodztam ugy igazabol, evekre beleszeredtem, aztan meg vagyakozhattam utana. olyan joban voltunk, hogy nem mondtam el mert tonkre tettem volna (gondoltam akkor), aztan egy hulye forumon hallgattam egy idiota tanacsara, hogy allj csak ele, mond el mit erzel, meglasd milyen jo lesz! pfff szart! eletem legszarabb dontese volt. tenyleg tonkre tettem az egeszet. elhidegult tolem s mar tobbe nem bizott bennem, pedig azelott...

na ennyit a szemelyes tragediamrol. a lenyeg, hogy gondolkozz mielott csinalsz valamit, mert utana konnyu okosnak lenni.

sok sikert

2008. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%
most ez lehet hogy durva de sok olyan esetet hallottam hogy aki meg nem csokolozott azt egy vele egy nemu leny tanitotta meg smarolni a te esetedben ez lehetne egy masik fiu egy haver aki bele megy ebbe hogy tanitson meg vagy esetleg ha ezt nem akarod hagyatkozz az osztoneidre es majd megy magatol es ne felj ez a legfontosabb.Meglatod menni fog:)
2008. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
nem gáz, csak tanítsom is!
2008. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kérj meg senkit.

Ha lesz társad, nem kell rögtön virtuóznak lenned. Az első (néhány) még lehet kicsit ügyetlen... ne idegeskedj, és kezdetben maradj az egyszerű dolgoknál. Ezt elég nehéz elrontani... de részletes leírásokat is találhatsz itt, ha visszaolvasol.

2008. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Először legyen egy barátnőd, akivel jól tudsz beszélgetni, akivel kölcsönösen megbíztok egymásban. Hidd el, ha szerető, megértő barátnőd lesz, simán átsegít a kezdeti nehézségeken! Ne görcsölj a csókolózáson.

Ismerkedj, leld örömed a párkapcsolatban. :)

2008. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De a leendő barátnő gondolom nagy esélyel cikinek tartaná hogy közel 20 évesen még nem csókolóztam... szóval én meg nem akarok beégni... nemtudom mit tegyek:)
2008. júl. 8. 17:08
 10/22 A kérdező kommentje:
És az is gond nekem, hogy nemtudom hogyan találhatnék egy ilyen megértő csajt, a környezetemben sajnos nem nagyon ismerek ilyet...
2008. júl. 8. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!