Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha megkérek egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha megkérek egy lányt, hogy tanítson meg csókolózni?

Figyelt kérdés

A külsőmmel nincs gond, csak nagyon szerény és visszahuzódó vagyok és még soha nem csókolóztam...egy 20 éves fiú...


És aki szerint nem gáz, az adhatna tippet kit érdemes megkérdezni, ismerőst vagy valaki mást akit alig ismerek stb.


2008. júl. 8. 15:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
azert vigyazz hogy ne dugd le a torkan a nyelved mert az szar:P en is smaroltam par olyannal es tok szar volt
2008. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nem ! mi pl egyik barátunkat és csaját kértük ... ők magyarázták aztán csinálták mi meg figyeltük egyik haverommal...
2010. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!