Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha megkérek egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha megkérek egy lányt, hogy tanítson meg csókolózni?

Figyelt kérdés

A külsőmmel nincs gond, csak nagyon szerény és visszahuzódó vagyok és még soha nem csókolóztam...egy 20 éves fiú...


És aki szerint nem gáz, az adhatna tippet kit érdemes megkérdezni, ismerőst vagy valaki mást akit alig ismerek stb.


2008. júl. 8. 15:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lényeges, hogy kivel történik az első csók, csak meg akarod tanulni a dolgot. akkor elmehetnél valami szórakozóhelyre, ahol van elég ribanc akikkel lehet csókolózni, smacizol két három ilyennel, és teljesen rendbe vagy.
2008. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
és honnét tudhatom, hogy az illető nem foglalt
2008. júl. 8. 18:49
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz.... én is 21 évesen csókoztam először de barátnőm észre sem vette hogy ő volt az első :). Szerintem egyszerűen hagyd hogy az ösztöneid vezéreljenek amikor eljön a pillanat.
2008. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, idén leszek 20, még én sem csókolóztam. Egy ideig én is cikinek éreztem, de hát ez van. Na bummm... még nem csókolt meg senki, nagy kaland.

Szerintem Te se aggódj ;)

2008. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
39%
lol baze szeretetszolgálat minnyá nem? omg csinálja pénzért, akkor még megértem, de ilyen csajjal én is összefutnék szivesen
2008. júl. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
25%
szerintem azé nem csokolt meg eddig senki me ....... BDÖS POFÁÁD HE!
2008. júl. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Aki szeret téged, az nem fogja cikinek tartani.

És, ha tényleg nem virtuózkodsz, hanem szívből csókolod, azt érezni fogja. Nem kell előre tanulni. Majd ő tanít, ha úgy gondolja - de akár az is lehet, hogy észre se veszi.


Nem tudom, itt ezeken az oldalakon annyira félnek az első csóktól... nekem semmi gondom nem volt vele. Igaz, nem rohantunk: először puszi, másik alkalommal rövid csók, megint máskor rendes, ölelkezős... de még ott sem egymásban kutattunk. Mindegyik akkora élmény volt, hogy kár lett volna egyiket is kihagyni :-)

2008. júl. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne úgy csókolozz egy lánnyal hogy csak azért h megtanítson:D amikor majd fogsz csókolózni a leendő barátnőddel, akkor egyszerűen érezni fogod, h hogy kell:D nálam is így volt.. És én is "idegeskedtem" h nem tudok csókolózni, és mégis minden jött magától. hidd el a barátnővel mégiscsak jobb csókolózni, mint egy ismerőssel:D Sok sikert kívánok az első csókhoz, puszi
2008. júl. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
De 19 évesen elég gáz hogy még nem volt meg nem?
2008. júl. 14. 02:31
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ha gáz :)? Nem jó ha folyamatosan azon gondolkodsz hogy mi gáz meg mi nem....
2008. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!