Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsô csókos storykaaaaat!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsô csókos storykaaaaat!?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi hogy:

- hány évesen?

- hol?

- milyen volt?

- emlékezetes volt?

- azzal akivel szeretted volna?

- leírnátok az egész storyt??:):D



2013. nov. 6. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

-12 évesen

-Művelődési központ ajtajában

-nyelves,és kicsit undorító

-igen,emlékezetes volt

-hát így visszagondolva jobb lett volna ha a mostani barátommal történik az első

hát ennyi:D

2013. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 nevemnincs16 válasza:
96%

-én 14 csaj 17

-haveromnál

-jó :3 bár nagyrészt harapdálás és nyakszívogatás volt :$ de vagy fél órán keresztül :D

-eléggé mivel még 4-5 nap után is látszott ahogy ki volt szívva a nyakam xd

-igen azzal akivel szerettem volna mivel aztán össze is jöttünk ^^


egész story: Átmentünk haveromhoz piálni kb 10en (a csaj haverom nővére) de semmi kedvem nem volt inni. Ültem az ágyon és néztem őket aztán leült mellém Kitti és beszélgettünk, utánna átmentünk a szobájába filmezni. (mind ketten emok voltunk akkor még xĐĐ és nekem már régóta bejött :3) Elkezdtük nézni az átkot aztán kb 10 perc múlva ráfeküdt a mellkasomra és elkezdte símogatni a nyakam. Haveromék eléggé részegek voltak és valamit felborítottak már nem emlékszek mit. xd Kitti kiment megnézni hogy mit csinálnak. Mikor visszajött ráült a hasamra közelhajolt és megcsókoltuk egymást ^^Röviden ennyi a nagy story :D

2013. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!