Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek "rosszfiú"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek "rosszfiú"?

Figyelt kérdés

Hogyan legyek "rosszfiú"?

Lányok, nektek ez kell, hát hogy legyek rosszfiú?


2013. nov. 6. 23:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy valakinek kisugárzása van, az nem csak azt jelenti, hogy jól öltözött egyén. Sokkal fontosabb, hogy lélekben egészséges (elfogadja önmagát, nem szorong, boldog, "ki van békülve a világgal" stb..) Szokták úgy is mondani, hogy belülről ragyog. Nem tudom mennyire hallottad ezt a kifejezést, de ez inkább a belsőre vonatkozik mint a külsőre.
2013. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
22 évesen szüzen. Kérlek, ennek ellenére tökéletes lelkiállapotban vagyok a világgal (fiús középiskola, nah persze, hogy is sikerülhetett volna bármi?)
2013. nov. 6. 23:47
 13/19 anonim ***** válasza:
"Rossz fiú" = jóképű srác. A megoldás: plasztikai műtét. Szomorú, de ez van.
2013. nov. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

10. válaszolónak


Nem azt mondtam, hogy mindenkit el lehet fogadni 100%-osan, olyan nincs. Csak törekedni lehet, de sosem lesz 100%.

Viszont azt te is át tudod gondolni, hogy milyen tulajdonságaid azok, amiken esetleg tudnál változtatni és akarsz is. Mert ha nem akarsz, akkor nem megy.

Ha tönkremegy egy kapcsolatod, akkor (ugyan nagyon fájdalmas dolog) de érdemes megkérdezni, hogy miért történt mindez. Valószínűleg nem 1-2 dolog lesz és biztosan előjönnek ilyenkor olyan dolgok is, amik nagyon rosszul esnek, de ebből lehet tanulni. Főleg ha nem 1-2 személy mondta ugyan azt a problémát.



Kérdezőnek


Elhiszem, hogy ez nagy problémát okoz neked, de nincs más, amivel magadra vonhatnád a nők figyelmét? Nem jársz sehova ismerkedni?

2013. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

dehogynem, járok, nincs azzal gond, csak látom amit látok, van ismerősi körömben egy két g*ci, bocsánat a kifejezésért, látom amit látok, és végigdugnak mindenkit, mégis ő értük epekedik mindenki.

Tudom, hogy a nőknek a belső értékek a fontosabbak - nade odáig elis kéne jutnom...

2013. nov. 6. 23:54
 16/19 anonim ***** válasza:
Törjél, zúzzál, lopjál.
2013. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

És mit gondolsz így hogyan lehet egy normális kapcsolatot felépíteni, ahogyan ők teszik? Vajon mit fognak mondani az igazinak, mikor megkérdezi, hogy előtte hány barátnője volt? Vagy ha az utcán mindenki ismerős a srácnak?...


Azt is értem, hogy élni kell az életünket és kihasználni, amit csak lehet. De egyszer eljön az az idő, amikor (a legtöbb ember) családot szeretne. Egy ilyen életvitelből szerintem igencsak nehéz dolog kimászni. Mikor éveken át több barátnője volt valakinek, mint amennyit megtudna számolni.. hirtelen csak egynek áldozni a hűségét, nehéz dolog.


Mindenki eltudja dönteni, hogy mi a fontos a neki. Persze az életünknek több szakasza is van, amibe a "kicsapongó" életvitel is beletartozik, de az "éljünk a mának" mellett a jövőnkre is kell gondolni. Hisz minden amit ma teszünk, meghatározza a holnapunkat, és hiába élünk a mának.. lesz holnap is.

2013. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nagyon jó dolgokat írsz, 81 %, viszont most hozzá kell szólnom. A családot írod. Az első típus emberei simán megtehetik majd, hogy legyen nekik. Annyi nővel lefeküdtek már, hogy semmi újdonság nem marad nekik ilyen téren, nem vágynak újdonságra. Aki viszont hiába álmodott erről, az sosem lesz igazán boldog, mindig ott lesz benne, hogy vajon milyen lenne ezzel azzal vagy amazzal. Hidd el, tapasztalatból beszélek!
2013. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Ha semmi újdonság nem maradt, mert már mindent kipróbált, akkor szerintem az unalmas. Semmi érdekes nincs benne, épp emiatt fog továbbra is kicsapongó életet élni. Persze ez az én véleményem, biztosan akad olyan, aki megváltozott, de ilyen az én környezetemben nem fordult elő :)
2013. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!