Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, terhes vagyok-e?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, terhes vagyok-e? Mit tehetnék igazából? Nagyon furcsa helyzet.

Figyelt kérdés

Nos, október 29-én jött meg a menstruációm, de egyáltalán nem hasonlított a szokásosra. Oké, véreztem, de nem annyira, vagy nem is tudom... más volt. Most rá másfél hétre nagyon fáj az alhasam, és sűrűn kell mennem wc-re, székrekedésem is van. Tegnap hánytam, de este, nem úgy, mintha reggeli rosszullét volna. Gyanakodtam betegségre is, mert páromnak is hasonló baja van, az alhasi görcsöket leszámítva... holnap veszek egy tesztet, hogy megbizonyosodjam, mert tudom jól, hogy a terhesség első két hónapjában lehet mensi, csak nem olyan és annyi, amennyi szokott, hanem kevesebb.


Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!


2013. nov. 8. 22:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%

Terhes vagy.

Mi lesz a kicsi neve?

2013. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
az lesz a neve hogy hercegnő a holdról
2013. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásztól kérj időpontot, neki tálalj ki és kérj ott segítséget. Örömmel fog felvilágosítani. Lehet le fog tolni, hogy miért nem előbb kérdezted meg ezeket tőle.
2013. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Talán azért nem tőle kérdeztem meg, mert mint mondtam, pár napja jött ki ez a tünetegyüttes rajtam, és volt is menstruációm... nem merült fel bennem tegnap előttig, hogy ez lehetne a helyzet. De egyébként, hogy lássátok, nem megsértődöm, a neve Zsuzsanna Katalin lenne ha lány, Miklós pedig ha fiú. :)
2013. nov. 8. 23:21
 15/18 anonim ***** válasza:

Inkább legyen az a neve : Hercegnő a Holdról.

Ha pasi akkor meg : Perzsia Hercege.

2013. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
(( Nem csak a nőgyógyász, de háziorvosod is tud ebben okosat mondani. Hozzá is fordulhatsz bizalommal. ))
2013. nov. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom valakinek miért jó gúnyolódni... a nevekkel... az utolsónak pedig köszönöm, oda is betérek hétfőn. Csak az a baj, hogy nem régen költöztem még csak ebbe a városba, és idegilenes lakcímem van, satöbbi. Kicsit új még minden nekem... :D
2013. nov. 9. 07:46
 18/18 A kérdező kommentje:
Sajnos vagy nem, de nem vagyok várandós.
2013. dec. 14. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!