Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most Leszbikus vagyok? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most Leszbikus vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kiskoromban mindig a lányok tetszettek.Az első szerelmem is lány volt.Jártam pasival,de nem voltam belé szerelmes.Vagyis elhitettem magammal,hogy a fiukat szeretem,mikor ez mind hazugság.Még egy pasiba se voltam szerelmes.Mindig csak lányok jöttek be nekem,de még mindig nem akarom elfogadni,magamat,és tenni szeretnék ellenne valamit,de ahányszor megpróbálok tenni ellene,nagyon rosszul érzem magam.

2.:Van egy lány akit 1 hete ismerek,nagyon jó barátnők lettünk,de szerintem nem vonzódik a lányokhoz.És nekem nagyon nehéz visszafognom magam,ezért úgy döntöttem,hogy elkerülöm,de azt hitte hogy megharagudtam rá.Vagyis ha a közelébe maradok,akkor kellemetlen helyzetbe is hozhatom.Viszont ha elkerülőm azzal is rosszat teszek neki:( Ha meg elmondom az érzéseimet,akkor meg is utálhat, pedig nagyon jó barátságban vagyunk.És én nem akarok rosszat neki.Hiszen tudom milyen ha valakit nem szeretsz és mégis akar valamit.

A helyes írásért és a fogalmazásért előre is elnézést kérek.És minél több választ kérek. 15/L(aki nem tudja hogy,ki)



2013. nov. 9. 13:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
23%

#3 vagyok

Nem tudom... Biztos vagy benne? Azt is hiheti, hogy leitattad,még akkor is ha nem adsz neki sokat. Meg ha elmondod neki azt is hiheti hogy csak az alkohol beszél belőled. Az meg nem túl jó, ugye? Inkább üljetek le és józanon beszéljétek meg.

(az alkoholtól a természetes önmegtartóztatás ellazul, így olyat os tehetsz,amit nem akarnál.)

2013. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

hát igen, így elég valószínű a leszbikusság...én is leszbikus vagyok, csak kicsit idősebb, és kicsit később jöttem rá (16 évesen...addig azt hittem hogy "természetes kíváncsiság és útkeresés"....háááááát nem :D)

az a "baj" hogy nem tudsz tenni ellene semmit

pontosabban azért, hogy jobban érezd magad egyet tudsz tenni: elfogadod önmagad


és ne haragudj, de ha még csak egy hete ismered azt a lányt, akkor szerintem ne mondj el neki semmit

nem ismered annyira szerintem, hogy ilyen dolgokat megossz vele

ismerd meg jobban, legyetek tényleg nagyon jóban, és ha elég hosszútávú és stabil a barátság, akkor mondd el neki szerintem

más dolgok kapcsán is puhatolózhatsz, de azért tudd, hogy nem valószínű, hogy ő is érdeklődik a lányok iránt


19/N

2013. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Köszi^^

Igen,nem lesz más választásom,mint hogy elfogadom önmagam.

És jah szerintem is még meg kéne jobban ismernem.És mikor azt mondtad,hogy 16 évesen jöttél rá...Majdnem 16 vagyok,még csak 3 hónap és annyi leszek:)

2013. nov. 9. 22:36
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam is csak annyit mondok, fogadd el magad, mást mit tudnál csinálni. Ha ellenkezel, az önkínzás lenne, fölösleges ilyen alapvető érzelmeken görcsölni.

19/F

2013. nov. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszi:D(még jöhetnek válaszok)
2013. nov. 10. 10:26
 16/27 László22 ***** válasza:
0%
Én azt mondom, ha nem kamu a kérdés, hogy az ember képes kezelni az érzéseit. Ilyenek vagyunk, akkor van baj ha olyan dolgokkal foglalkozunk amik miatt, homokosnak vagy leszbikusnak képzeljük el magunkat. Az ember úgy lett teremtve, hogy férfi és nő, nem pedig valami egyéb. Ezt meg kellene érteni és e szerint kellene élni az életünket. Ha te nem akarsz leszbikus lenni, akkor ne legyél, vannak emberek akik tudnak neked ebben segíteni. De ennek komoly elhatározásnak kell lenni-e.
2013. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én meg az előző hozzászólónak üzenem, hogy a leszbikusság nem egy betegség amiből kigyógyítanak. A másik meg, hogy miért képzelné valaki magát annak? Ez elég nagy hülyeség szerintem. A kérdezőnek pedig, szerintem békélj meg ezzel a tudattal, élj együtt vele mert muszáj. Ez azért nem olyan rossz dolog, hogy ne lehessen elfogadni, csak egy kis idő kell. De hidd el sikerülni fog. :)
2013. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

értem,köszi!

Az a baj,hogy ha ez tényleg egy betegség akkor remélem kigyógyúlhatok belőle.Viszont feltenném azt a kérdést,aki azt írta hogy betegség.Ha lány vagy,miért szereted a pasikat?Ha fiú vagy,miért szereted a lányokat?Te az ellenkező neműeket szereted,és téged nem vehetne rá senki,hogy az egyneműeket szeresd.Sajnos én is így vagyok.És ha lett volna rá megoldás,akkor biztos bele vágnák.

2013. nov. 11. 15:38
 19/27 anonim ***** válasza:

az állatok közt is létezik a homoszexualitás

és ha te szerinted tudod irányítani az érzéseidet akkor nem éreztél még igazán semmit :D

2013. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#19esnek hatalmas lájk ment!


Pontosan, ha valaki azt hiszi hogy az érzelmeket be lehet folyásolni, valójában semmit se érzett még igazán.


Annyit még hozzáteszek, hogy az állatvilágban nemhogy létezik, hanem vannak kifejezetten olyan fajok, mint pl, egy sivatagi gyíkfaj, aminek csak nőstény egyedei vannak.

2013. nov. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!