Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most Leszbikus vagyok? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most Leszbikus vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kiskoromban mindig a lányok tetszettek.Az első szerelmem is lány volt.Jártam pasival,de nem voltam belé szerelmes.Vagyis elhitettem magammal,hogy a fiukat szeretem,mikor ez mind hazugság.Még egy pasiba se voltam szerelmes.Mindig csak lányok jöttek be nekem,de még mindig nem akarom elfogadni,magamat,és tenni szeretnék ellenne valamit,de ahányszor megpróbálok tenni ellene,nagyon rosszul érzem magam.

2.:Van egy lány akit 1 hete ismerek,nagyon jó barátnők lettünk,de szerintem nem vonzódik a lányokhoz.És nekem nagyon nehéz visszafognom magam,ezért úgy döntöttem,hogy elkerülöm,de azt hitte hogy megharagudtam rá.Vagyis ha a közelébe maradok,akkor kellemetlen helyzetbe is hozhatom.Viszont ha elkerülőm azzal is rosszat teszek neki:( Ha meg elmondom az érzéseimet,akkor meg is utálhat, pedig nagyon jó barátságban vagyunk.És én nem akarok rosszat neki.Hiszen tudom milyen ha valakit nem szeretsz és mégis akar valamit.

A helyes írásért és a fogalmazásért előre is elnézést kérek.És minél több választ kérek. 15/L(aki nem tudja hogy,ki)



2013. nov. 9. 13:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem saját magad nem tudod igazán, hogy mit érzel. Még valahogy az látszik nagyon hogy össze vagy zavarodva, aztán, lehet éppen változik majd a helyzet később.
2013. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 László22 ***** válasza:
0%
Ez a baj látjátok. Az állatokkal hasonlítjátok össze magatokat, mintha ugyan olyanok lennétek mint ők. Elméletileg mi az ember képesek vagyunk sok mindent megoldani amit az állatok nem képesek. Gondolkodunk akkor miért ne lenne képes az ember az érzései kontrollálni. Akkor van a baj ha elhiszitek amit el akarnak veletek hitetni a tv, és a média által. Nyugodtan lehet engem fikázni meg nem egyetérteni, de aki el akarja nekem hitetni hogy társadalmi szempontból egy homoszexuális vagy egy leszbikus természetes annak üzenem hogy nincs ki a négy kereke. Ennyit erről :)
2013. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

László22!

Ha biszex vagy és el tudtad dönteni hogy csajjal vagy stb. akkor érthető a kis dumád.

Ez bizonyított tény, hogy genetikai és az evolúció során alakul ki.

Na, amit állítasz kipróbáltam, és egyáltalán nem vált be, csak egy hosszú depressziós időszakot köszönhetek neki!

2013. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 László22 ***** válasza:
Soha nem mutatták még ki ténylegesen, hogy genetikailag valaki eldöntetett férfiakat szereti vagy nőket. A másik abszurd akkor ezek szerint te majom vagy, hiszen abból fejlődtél ki. Vizsgáljatok már meg egy tényt mi előtt elhiszitek nem biztos, hogy valami úgy van csak azért mert egy ,,DR" mondja neked. Lehet ebből óriási veszekedést is csinálni meg nem, ti azt mondjátok fogadja el magát úgy ahogyan érzi. Én azt mondom ne mert képes az ember az érzéseit kezelni. Amúgy is amiben ő van a kora miatt azt úgy hívják serdülés, a ki nem alakult nemisége harcol. Mindenki át esik ilyenen. Aki bele megy a játékba azt hívják homokosnak vagy leszbikusnak, aki csak félig meddig az a biszex, aki meg ellen tud állni a késztetéseknek az megmarad heteronak. Nyugodtan szidjatok de ez így van.
2013. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
24# bocsi de te már voltál szerelmes? És ha igen akkor azt mondtad magadnak hogy márpedig nem szeretem mostantól, és sikerült is egyszerre elfelejteni? Hidd el hogy nagyon nem tudják az emberek az érzéseiket befolyásolni. Azt lehet ugyanis a legnehezebben befolyásolni ha hiszed ha nem. Aztán persze a férfiaknak biztos sokkal könnyebb. Nőként mondom hogy nagyon nem te magad döntöd el, hogy kibe szeretsz bele és kibe nem. Aztán akármennyire is akarsz ellene tenni, akkor sem múlik el. Szóval akármennyire meg akarod magyarázni itt, hogy tudjuk befolyásolni az érzéseket az egy nagy hülyeség, vagy pedig még nem éreztél senki iránt igazán semmit.
2013. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
és szerintem szexelni se úgy szoktál, hogy " hm, annak a nőnek és nekem evolúciós szempontból remek embergyermekeink születnének, ezért lefekszem vele"
2013. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő,ez jó volt:D
2013. nov. 12. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!