Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagy hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagy hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy bizonyos valaki, csak az a probléma, hogy egyáltalán nem vagyunk beszélőviszonyban, csak megvan Facebookon azt kész. Úgy érzem, hogyha nem mondom el neki, meg fogom bánni, hogy nem próbálkoztam, és sohasem tudtam meg, mit reagált volna. Arra gondoltam tehát, hogy amikor nagyon részeg leszek (ilyenkor elmúlnak a gátlásaim), megírom neki. Nem is nagyon azért akarom így, hogy erre foghassam később, amit mondtam, egyszerűen csak tudom magamról, hogy így lennék képes megtenni. Megbánnám szerintetek, hülye ötlet? Amúgy ez a kérdés egyáltalán nem vicc, bár kissé röhejesen hangzik számomra is. Tényleg érdekel mások véleménye, és hogy ti mit tennétek a helyemben.
2013. nov. 9. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Elegyedj szóba vele inkább az egyik képe kapcsán, azzal többre mész.
2013. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele szemtől szemben, lehet hogy ő is csak erre vár. Hány éves vagy?
2013. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne add fel az ilyet. sokan azt mondják hogy "úgy is jön majd más, hagyd a francba" de ez nem igaz. Vannak félős lányok, akik arra várnak hogy a fiú tegye meg az első lépést, és csak egy löket kéne nekik....

Nézz sokszor a lányra, mosolyogj rá, köszönj neki....a fiúnak előre kell köszönnie, ha eddig még nem köszöntetek egymásnak, akkor most itt a lehetőség. Ha visszaköszön az már jó jel. Esetleg próbáld megtudni hogy mi érdekli a lányt, és akkor lehet közös témátok. Pl. lehet szeretne megtanulni gitározni és ha te tudsz, mondjuk megtaníthatnád. Mindenesetre egy próbát megér. Ha lányt mégsem érdekled még, akkor ha közelebb kerültök egymáshoz ez megváltozhat. Legyetek sokat együtt stb- stb. Mindenesetre fb-n elmondani a dolgokat....hát, ezt a lányok többsége nem tudja komolyan venni, ezért jobb ha személyesen mondod meg neki, mert ha tetszel neki és neten írod meg neki, akkor lehet hogy megijed és kerülni fog. Szóval gondolkodj. c:

2013. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ott a pont
2013. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. vagyok, látod ennek a lánynak is csak egy löket kéne.
2013. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!