Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság az túl nagy elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság az túl nagy elvárás, hogy én szép, okos, vicces, nem pénzéhes lányt keresek?

Figyelt kérdés
nem létezik ilyen lány szerintem. egyetlen egy kivételt sem tudok.

2013. nov. 10. 21:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#16


20N kicsit vicceske vagy



Ja van még egy feltételem, ne legyen ribänc.

2013. nov. 10. 21:34
 22/24 anonim ***** válasza:

Aha persze, nem ítéled meg a másikat külsőségek alapján mi?:)


Na ezek után nem csodálom hogy nem találsz barátnőt. Inkább ez a vicces.. Én legalább kinézek valahogy, és menyasszony vagyok egy pár éve:) na bye

2013. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jut egy ismerősöm a régmúltból: nagyon sokra tartotta magát, de jól is nézett ki, nem volt egy buta gyerek sem, a nők körüldongták, de ő nem vette őket komolyan.

Mindig mondta, hogy neki nagy elvárásai vannak a nők terén: legyen szép, csinos, intelligens, komoly, szerény, házias, életrevaló, humoros, legyen saját véleménye és ki is merje mondani.

Nagyon kínos volt, mikor egyszer kijelentette, hogy úgy döntött, én vagyok ez a lány.

Közben nekem valamiért egyáltalán nem volt szimpatikus és amennyiből beláttam, annyiból kerültem.


Szóval nemcsak az a kérdés, hogy vannak-e olyanok, akik megfelelnek az elvárásainknak, hanem bonyolítja a helyzetet, hogy még ott a kérdés, hogy az övéknek mi megfelelünk-e? Nem egyszerű. :)

2013. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem csodaország felé vedd az irányt!
2013. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!