Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Baj ha nem foglalkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Baj ha nem foglalkozom magammal annyit?

Figyelt kérdés

Nem sminkelek sokáig, sosincs úgy igazán belőve a hajam, meg ilyenekre gondolok. Persze az alapvető tisztálkodást megcsinálom, nem erről van szó, csak semmi ilyen extra ápoltságot nem adok magamnak, például sosem járok kozmetikushoz, nem használok mindenféle krémeket, nem húzom ki a szemöldököm, nincsenek ezerféle parfümjeim, nem göndörítem a hajam, nem járok fodrászhoz se, max évente. Elegánsan sem szoktam öltözni.

Csak mert annyi helyen olvasom meg hallom, hogy "egy nő legyen ápolt, törődjön magával, adjon magára, stb." és itt ugye nem az alapvető dolgokról van szó.


2013. nov. 10. 21:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9: Ez egy vicc volt? Mert elég érdekes.

#10: Köszönöm a hosszú válaszodat! Na, ilyenekre gondoltam, elsősorban az arcra használt mattító, és satöbbire. Egyszer az osztálytársaimmal beszélgettünk, és feljött ez a téma, és akkor a legtöbben így felsorolgatták a krémeket, hogy mitől lesz kevésbé fényes az arcbőrük, meg ilyenek. Én ehhez nem tudok hozzászólni, mert nem is ismerem azokat a cuccokat, amiket mondtak. Bár ez inkább azért van, mert nincs szükségem rájuk. De néha úgy érzem, én vagyok az egyetlen ilyen "igénytelen" lány.

Körmeimet festegetem, de nem járok körmöshöz, sosem volt műkörmöm, mert idegesítene.

A smink szempillaspirálból és korrektorból áll, ha kell. Bulikba szemtusozok. A szemöldökömet kiszedem, ha már túlságosan lenőtt, de nem fordítok rá túl sok időt.

A hajamat olyan samponnal és balzsammal mosom, amit anyukám hoz. :D

Szőrtelenítek mindenhol.


A másik dolog: A márkák. Nem igazán érdekelnek. Más lányoktól azt hallom, hogy vásárolni akarnak mindenféle méregdrága boltokban egy mások városban. Képesek addig elmenni egy ugyanolyan fekete bőrkabátért, amit itt is kapni, csak olcsóbban, és valami hülye márkajel nélkül.

2013. nov. 10. 22:07
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyre szimpatikusabb vagy. :D
2013. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Van barátod? Merre is laksz? :)
2013. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Amiket olvasol, azokat tipikusan felnőtt nőknek írják. Akiknek viszont tényleg szükségük van erre.

Tiniként még nem gáz, ha az ember nem törődik annyit a külsejével, mert akkor is jól néz ki, mert fiatal.

Egy felnőtt nőnél viszont ha rendetlen a haja vagy nincs rendben a ruhája, az nem aranyos, hanem igénytelen benyomást kelt.

No meg - ezt mostanában kezdem tapasztalni - ahogy az ember öregszik, egyre többet kell foglalkozni magával, hogy jól nézzen ki. Én még csak 25 éves vagyok, de pl. ha nem krémezem az arcom, megjelennek rajta az első ráncok. Vagy ha nem tartom karban a sarkam habkővel, krémezéssel, akkor érdes és kemény lesz. Pedig ugyanolyan cipőket hordok és nem sétálok többet. A hajam is sokkal hamarabb törik, szóval gyakrabban kell fodrászhoz mennem. Ezek pedig olyan dolgok, amikre azért nem árt ügyelni. És gondolom, az idő előrehaladtával a helyzet csak romlani fog.


Szóval szerintem igenis az alapvető dolgokról van szó, amikből egyre több és több lesz. Most még nem nagyon kell foglalkoznod ezzel, de tény, hogy ez idővel változni fog.

2013. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha egyszerűen gyönyörű bőrt szeretnél akár másnapra, használj Dove-ot. Én a száraz bőrre való testápolót kenem egész testre, még az arcomra is éjjelre. Nappalra egy kicsit zsíros hatású, de nekem ez is bejön.

Attól függ, mennyi idős vagy és mit akarsz. Ha jó lenne egy barát, és meg is akarod tartani, megtenném az alap női dolgokat. Ha nem akarod hogy észrevegyenek ,jó leszel így is.

2016. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!