Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rémisztő az ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rémisztő az ha valakit igazán szeretsz?

Figyelt kérdés

Gondolom mindannyian találkoztunk vele, hogy túl hamar mondtunk ki dolgokat, vagy mondtak nekünk ami miatt elriadtak vagy elriasztottak mások. Számomra ez annyira logikátlan és fel nem tudom fogni ...


A kérdés adott.


Kérlek szépen betöltött életéveteket, és a nemeteket is írjátok a válaszaitokba.


2013. nov. 11. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert a r_bancok csúnyán kihasználják.


20/F

2013. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért rémisztő, mert akkor ki vagyok szolgáltatva, és hiába szeretem, nem tudom hogy ö szeret e? Vagy hogy úgy szeret e ahogy akarom hogy szeressen, mivel elkezdek reménykedni, már félhetek a csalódástól is... Ha szeretni kezdünk, elkezdünk félni, hogy nem szeretnek viszont.
2013. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert ha valakit igazán szeretsz, bármi történik vele, neked jobban fáj, mint neki. mert abban a pillanatban, h megszereted, ő lesz a legfontosabb, ő lesz minden. ha csak valaki csúnyán néz rá, már ugranál, h védd, ha szomorú, te sírsz helyette. félelmetes milyen baszott egy érzés tud lenni, ha tudod, h ő nincs jól. és ha valaki kimondja a 'bűvös szót' és az viszonzatlan, akkor egyrészt fáj, másrészt visszautasítani valakit elég rossz érzés.. 16L
2013. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem az annyira hihetetlen ér értelmetlen. Meg nem is így látom. Ha van 2 ember az egyik "csak" kedveli a másikat, a másik viszont szereti, akkor miért kell eldobni az egészet csak azért mert kimondja... Lehetőséget sem kap.
2013. nov. 16. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:

mert szinte sosem viszonozzák vagy totális elutasítás vagy kihasználás lesz a vége... de meg a kihasználásból is a rosszabb fajta ... ahol a a hős szerelmes örülhet hogy annyit kaphat a szolgáltatott javakét cserébe, hogy megtiszteltetésből segíthet az almai nőjenek és ezzel néha a közelebben lehet ...


25f velem kiapprobálták mindkettőt... nem is egyszer ...pár napja az első változatot

meg nem volt barátnőm

2013. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!