Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők és meleg/biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők és meleg/biszex fiúk/férfiak! Melyik férfi (típus) a legszimpatikusabb ezek közül? Melyikkel mit tudnátok kialakítani?

Figyelt kérdés

Közv. kutatás.

1. Középmagas, barna haj, zöld szem. Nem túl izmos, átlagos test, nem sportos. Kicsit züllött. Okos, művészies, elvont srác, aki bár lusta tanulni, hihetetlen esze van.

2. Középmagas, sötétbarna haj, sötétbarna kicsi szemek. Érzékeny, odaadó sírós, versírós hősszerelmes típus. Nem egy erős személyiség, de nagyon kedves.

3. Nagyon magas (193 körüli), világosszőke haj és kristálykék szemek. Divatos, stílusos modell srác. Nem túl okos, de nagyon igényes és humoros.

4. Magas (185-6 lehet), barna "túrható" haj, hatalmas sötétkék szemek, igéző tekintet, széles mosoly, szálkás test. Nagyon okos, nagyon intelligens, vad, titokzatos, független. Makacs és haragtartó. Nagyon sportos.

5. Magas, fekete rövid haj, fekete szemek, kerek arc, kreolbőr, fülbevalós, tetovált, nagyon izmos, deltás. Kicsit agresszív, perverz, temperamentumos, humoros.

6. Alacsony, hosszú barna egyenes hajú és zöldesbarna szemű, vékony. különleges, szabados gondolkodású, stílusos, okos, kicsit lázadó.


2013. nov. 16. 23:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok:

szeretem az olyan embereket, akik olyanok, mint én :D jó arcok vagyunk :D

2013. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

A választottam: 6 a legszimpibb.


1. nem mert lusta. hiába van esze, egy idő után semmit nem ér. Idősebb korában hatalmas lemaradásban lesz. Az agyat trénelni kell, mert ha ez nincs meg eltunyul az is.

2. sírós és nem erős személyiség... ettől kíméljen meg az Isten!

3. nem szeretem a divatos és nem túl okos srácokat. Már kinőttem a Ken babákból.

4. Makacs és haragtartó. Ha ez nem lenne akkor ő lenne az optimum. Nem szeretem, ha egy ember nem látja be a hibáit. Hogy dűlőre jussak vele nagyon türelmesnek kellene lennem. Nem biztos lenne rá energiám.

5. kicsit agresszív... perverz... akkor nem ő az én emberem.

2013. nov. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Én is nagyon bírom a srácot. Hatalmas arc, halál nyugodt a legnagyobb vészhelyzetekben is. Ezen gindolkodtam, hogy melyikük mit csinálna egy vészhelyzetben.

1. Semmit. Talán egy kicsit gondolkodna, filozofálgatna.

2. Sírna, érzelemkitörései lennének.

3. Mentené a cuccait, de amúgy másokra bízná magát.

4. Logikát keresne a dolgokban.

5. Dühkitörése lenne.

6. Betépne.

:D

2013. nov. 16. 23:42
 14/28 anonim ***** válasza:
1. és 4. :)
2013. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

4. mert barna haj, kék szemek... a kedvenc kombinációm. :P

és a haragtartón kívül a többi tulajdonsága is tetszik.

2013. nov. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

1, 2, 6 :) (talán leginkább az 1.)


18/F (meleg)

2013. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
1, 2, és 6 holtversenyben.
2013. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

6. és 1. jönne be :)

A többinek van legalább egy olyan tulajdonsága ami nem teszi szimpatikussá.

24/F(m)

2013. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

nekem a 3 és a 4:D bár inkább a 4:P

h miért? lássuk csak:

..sajnos vagy nemsajnos de gyengém, ha valaki "szép" mármint ha nekem nagyon nagyon tetszik; és amiért inkább a 4est mondanám, (bár a 3mas típusra, h szőke, nagyonmagas, stb. jobban bejön) az azért van, mert a 4esben (már ahogyan megfogalmazva leírtad is) van valami plusz azzal, h olyan "titokzatos", rejtélyes, és a legtöbb embernek (köztük nekem is) ez nagyon bejön, mert ebből adódóan nem egy unalmas emberről beszélhetünk. A 3mast amiért szerintem eddig senkisem mondta az talán azért van, mert kevesen szeretnének egy Barbie babával járni:D


tehát nekem 4 és 3:))

18/f meleg:D:)

2013. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 moonlightsentinel ***** válasza:

Én az 5öst választanám :D


1. Ez nekem kicsit olyan semmi extra, meg lehet hülyén hangzik, de nem szeretem ha a barátom sokkal okosabb nálam xD Azt szeretem, ha egy srácnak megvan a józan gyakorlatias esze, de elvont idiótának elég vagyok én egy kapcsolatban, nem kell másik is. Havernak nagyon jó lenne, többnek nem.

2. NO WAY, havernak se, semminek se, az ilyen csak állandóan nyavajog xD

3. Nem tudom, talán... ha divatb*zi, és csak arról tud beszélni, akkor nem, egyébként talán.

4. Nem szeretem a titokzatosságot. Se a makacsságot.

5. *.* Ő kell xD Szeretem a sötétebb bőr, a fekete hajat, fekete szemeket. Szeretem azt is, ha valaki ki tud állni magáért. Kicsit agresszív, annyi baj legyen, legalább nem egy muja. Az egészséges mértékű agresszió szerintem szexi :D És még ráadásnak nem veti meg a "nem hagyományos" szexet sem... főnyeremény :D

6. Ez nekem olyan semmilyen.


Amúgy nem írtál már ki egyszer egy nagyon hasonló kérdést, vagy rosszul rémlik?

2013. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!