Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők és meleg/biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők és meleg/biszex fiúk/férfiak! Melyik férfi (típus) a legszimpatikusabb ezek közül? Melyikkel mit tudnátok kialakítani?

Figyelt kérdés

Közv. kutatás.

1. Középmagas, barna haj, zöld szem. Nem túl izmos, átlagos test, nem sportos. Kicsit züllött. Okos, művészies, elvont srác, aki bár lusta tanulni, hihetetlen esze van.

2. Középmagas, sötétbarna haj, sötétbarna kicsi szemek. Érzékeny, odaadó sírós, versírós hősszerelmes típus. Nem egy erős személyiség, de nagyon kedves.

3. Nagyon magas (193 körüli), világosszőke haj és kristálykék szemek. Divatos, stílusos modell srác. Nem túl okos, de nagyon igényes és humoros.

4. Magas (185-6 lehet), barna "túrható" haj, hatalmas sötétkék szemek, igéző tekintet, széles mosoly, szálkás test. Nagyon okos, nagyon intelligens, vad, titokzatos, független. Makacs és haragtartó. Nagyon sportos.

5. Magas, fekete rövid haj, fekete szemek, kerek arc, kreolbőr, fülbevalós, tetovált, nagyon izmos, deltás. Kicsit agresszív, perverz, temperamentumos, humoros.

6. Alacsony, hosszú barna egyenes hajú és zöldesbarna szemű, vékony. különleges, szabados gondolkodású, stílusos, okos, kicsit lázadó.


2013. nov. 16. 23:14
1 2 3
 21/28 moonlightsentinel ***** válasza:
Ja, 18/F vagyok
2013. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 moonlightsentinel ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Itt van-e! Ezek a leírások sztem jobbak voltak mint az újak :D

2013. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem, az szar lett túl részletes! :D szeretem felmérni, hogy az emberek mit gondolnak másokról, nagyon kíváncsi vagyok. Sokféle ilyesmit írtam már. :D Sztárokról, lányokról, fiúkról, filmbeli karakterekről is. :D

Köszönöm a válaszokat! :))

2013. nov. 17. 16:08
 24/28 anonim válasza:

1. Oké, itt van az én fiú énem. Azt hiszem, remekül meglennénk. Ha egy pár nem is, de legjobb barátok biztosan. ^_^

2. No. Nooo. Nem tudok kezelni egy ilyen embert.

3. Egy havernak maximum...

4. Lehetnénk jó barátok, de nem alélnék el tőle.

5. Barátzóna. ... Nem, ismerőszóna. ... Azt hiszem mégsem ismerem. Bocs!

6. Ezek alapján tetszik ^_^


Összesítve:

Az 1-es a legszimpatikusabb.

2013. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

1-es és 6-os. Exemre emlékeztetnek.. :'(


19f/bi

2013. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 BíborHorse válasza:

Nekem egyértelműen az 5-ös.

Azt szeretem, ha egy pasi erős, izmost, nekem amúgy is a fekete haj+sötét szem jön be, meg ez a típusú "rosszfiú" kiállás. És ha én választanék, legyen olyan a srác, akit nem lehet megunni. Ezért az 5.

2013. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
1-4-5, az én barátom 1-es típus, csak nem züllött :D
2014. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
első,negyedik és hatos.ez utóbbi és az első nagyon hasonlít hozzám.
2014. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!