Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ez a csaj, csak szwrintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ez a csaj, csak szwrintem volt nagyképű?

Figyelt kérdés
Néhány napja beszélgettem egy (20 éves) csajjal aki azt mondta hogy csúnyának érzi magát. Én igazat mondva megmondtam hogy közepes csaj, nem csúnya. Erre megharagudott hogy "Jól van, csak közepes?" Az óta többször is láttuk egymást de nem is ugy néz rám mint aki hozzám akarna szólni. Ez akkor így megy?
2013. nov. 23. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Tipikus önsajnáltató hülye p*csa, aki elvan ájulva magától, hogy ő mennyi szép.
2013. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megsértődött, mert szebbnek tartottad a csúnyánál! xDD
2013. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Belegyalogoltál a lelki világába, ezek után még mit akarsz?:D
2013. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es jól monta!
2013. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nőkkel soha ne legyél őszinte mert általában ez a vége.
2013. nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajnak nem társ kell, hanem csak egy olcsó balek, aki mint ahogy a szamár i-á-zik, naphosszat próbálja meggyőzni a csajt, hogy ő mennyire szép....-.-
2013. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Inkább mondok igazat... A beszélgetés onnantól annyi volt még hogy elmondta hogy 2 pasi hajt rá és szerinte ne haverkodjunk mert hátha bele esek ahogy a toöbbi.
2013. nov. 23. 10:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyképű volt, hanem figyelemre éhes, hülye pitsa.

Én még nőként is kerülöm az ilyeneket.


Őszinte részvétem, fiúk...

2013. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8as viszont volt valaki akinek kéretlenül mondtam mennyire jjòl néz ki, annak örömére kicsit beszélgettünk is és látszott hogy jobb lett a napja.
2013. nov. 23. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!