Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom elviselni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom elviselni, azt, hogyha valaki boldog párkapcsolatban él meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Egy álszent dolognak tartom ezt az egész "szerelem" nevű dolgot... Az egész csak egy hazugság és csak beképzeli a legtöbb ember magának,és nem tudom ezt tolerálni,jó pofát vágni egy nem létező dologhoz. Én így gondolom. Miért? 26/F
2013. nov. 23. 21:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

# 9 Te érted legjobban mit érzek.

# 10 Tudom hogy van hiba az én készülékemben is ,senki se tökéletes Úgy mondod,látod hogy mi a hiba hogy rosszul állok hozzá,belátom igazad van tényleg nagyot csalódtam az előző kapcsolataimban. Szerinted mit tegyek,h úgymond végre legyen normális kapcsolatom (ha valóban van ilyen) ?? Normális magyar lányok nem foglalkoznak olyan fiúval aki kicsit is cigány.. ez is a probléma.. fajtámbelieket inkább mellőzném,nem akarok énis bicskázás áldozata lenni vagy stb... Vagy felejtsem is el h normális párom legyen?

2013. nov. 23. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!