Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszélik be maguknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélik be maguknak egyesek hogy a külső szinte nem is fontos? Vagy tényleg így gondolják? És miért mondják el mindennek azt, akinek számít?

Figyelt kérdés

NEM AKAROK PROVOKÁLNI SENKIT!

De szerintem minimum annyira fontos a külső mint a belső.Könyörgöm,ha valaki egyáltalán nem tetszik,hogyan tudna járni vele,vonzódni hozzá?

Nem azt mondom,hogy a belső nem fontos,de a külsőt látja meg mindenki először.

Ti mit gondoltok?


2013. nov. 25. 18:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ötmilliomodszorra is:

Külső megfog, belső megtart! Senkinek sem kell olyannal együtt lennie, akihez nem vonzódik. Pont.

2013. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ez a mai degenerált társadalomba ez van betanítva és ezért gondolod te is ezt. Pl. ez olyan mint ha egy ducibb lány összejön egy vékonyabb fiúval ők jól érzik magukat de a társadalom kiröhögi őket.
2013. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Csak a csúnyáknak nem fontos a külső.
2013. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

hmm

manapság nem biztos h a külsőt látod elsőre

és a netes ismerkedés ????


és mint az első írta én is ezt tartom

2013. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

2-es: Láttam már ilyen párokat,és nem gúnyoltam ki őket.Mi közöm lenne hozzájuk?Különben is,sok szép duci lányt/nőt ismerek.

2013. nov. 25. 18:25
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem bebeszélés kérdése. Egyszerűen valóban így van, a külső nem elsődleges szempont, persze, ha valaki elhanyagolt, igénytelen, az már számít, de azonfelül szerintem nem.
2013. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Engem már nem izgat túlzottan a dolog,lassan beletörődök abba,hogy soha nem lesz senkim.Pedig nem vagyok se csúnya,se buta,de egyszerűen nem kellek senkinek úgy érzem.

Ezt a harcot meg örökké folytathatnánk,hogy ki mennyire felszínes,nincs értelme.

2013. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
54%
Az, hogy fontos a külső, oké. De az, hogy részletekbe menően fontos minden legapróbb külső szempont az már nem. Márpedig mostanában a második a jellemző.
2013. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én rendes ismerkedésre gondoltam.
2013. nov. 25. 18:26
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

7-es: Mindenkinek meg van a párja,ezen ne görcsölj.

2013. nov. 25. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!