Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszélik be maguknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélik be maguknak egyesek hogy a külső szinte nem is fontos? Vagy tényleg így gondolják? És miért mondják el mindennek azt, akinek számít?

Figyelt kérdés

NEM AKAROK PROVOKÁLNI SENKIT!

De szerintem minimum annyira fontos a külső mint a belső.Könyörgöm,ha valaki egyáltalán nem tetszik,hogyan tudna járni vele,vonzódni hozzá?

Nem azt mondom,hogy a belső nem fontos,de a külsőt látja meg mindenki először.

Ti mit gondoltok?


2013. nov. 25. 18:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Kérdező,7-es vagyok.Szerinted ezt hányszor hallottam már emberektől?És hányszor próbáltam már meg változtatni,illetve mindenféle lánynál próbálkoztam már,szóval mindegy igazából.Mindenki ezt próbálja mondani,hogy jajj majd eljön meg blabla,hiába.22 éves vagyok és semmi nem jön össze mostanában,de lassan tényleg már feladom sajnos...
2013. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Saját példa: én mindig azt mondtam, hogy nekem sokat számít a külső. Aztán egyszer csak beleszerettem egy alacsony, kövérkés, kopaszodó, egyáltalán nem jóképű pasiba nem is akárhogy, ő lett az életem első, igazi nagy szerelme. Idővel egyre vonzóbbnak láttam, később már nem is értettem, hogyhogy először nem tetszett? Pedig ugyanaz az ember volt, semmit nem szépült. Csak a szememben.

Azóta óvatosan bánok az ilyen kijelentésekkel.

2013. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Grielean ***** válasza:

Egyszerűen csak van, aki tényleg így gondolja. De általánosságban épp ugyanolyan alaptalan dolog kijelenteni, mint azzal beskatulyázni mindenkit, hogy elsőre mindig a külső számít.

Kinek ez jön be a másikon, kinek az, és az ízlés nem egyezik, nem is kell, hogy egyezzen két emberben, sem a külső tulajdonságok, sem a jellem alapján, de még abban sem, hogy kinek a külső számít, kinek a belső.

Én konkrétan ismerek egy olyan párt, akik a neten ismerkedtek meg, de úgy, hogy egy képet sem láttak a másikról, egész az első randiig. Addigra viszont már kialakult köztük a vonzalom, csupán egymás gondolatai, jelleme alapján, amin aztán semmit nem változtatott az a pillanat, amikor meglátták egymást. Azóta is együtt vannak.


A másik oldalon meg hány olyan párt találhatunk, ahol az egyik fél (vagy akár mindkettő) bombajól néz ki, de agyilag egy felmosórongy szintjén van. Ki akarna összejönni egy ilyen emberrel? Hisz megteszik. Nyilván olyanok, akiknek a belső értékek a legkevésbé sem számítanak, csak nézzen ki jól, aki mellette van. Ilyet simán elfogad a többség, sokan szerintem már természetesnek is veszik, hogy vannak ilyen kapcsolatok. Miért lenne lehetetlen ugyanennek a fordítottja?

2013. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Szálab ***** válasza:

1-es nyerő felvetés!

Amúgy szerintem valahol igényesség kérdése a külső java részt, nem kell mindenkinek fehérneműmodellnek lennie, az nem normális, de pl a túlsúly ellen igen is lehet tenni, csak ha nincs mákja valakinek, mert olyan a szervezete akkor sokáig tart és kitartást igényel! Öltözködni sem kell feltétlenül drágáért ugyebár... De aki mindent leszar, rossz a genetikája és még a buxa is üres az max így járt!

2013. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
39%

Le lehet pontozni, de a csúnyáknak szokták ezt mondani meg ők maguk is.

Szerintem is fontos a külső. Sőt fontos egyaránt a külső és a belső egyaránt. Mellesleg én is pont egy ilyen párt láttam egy vékony fiúcskát egy nagyon duci lánnyal csókolózni a medencébe, de nem nevette ki őket senki. Már bocsesz de több kell attól, hogy ne legyen igénytelen meg koszos...

2013. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Még egy ekkora marhaságot, hogy a csúnyák mondják! :D Soha nem láttam még olyan külsőre igényes embert, mint egy-két nagyon csúnya ismerősöm. Azt tapasztalom, hogy sokszor minél csúnyább valaki, annál nagyobbak az igényei a párja külsejét illetően.

Tisztelet a kivételnek.

2013. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

A kisugárzás számít.


Nekem a "legszebb" pasi sem kéne, ha buta, bunkó és lusta.

2013. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy akiket te ismersz azok ilyenek, de a legtöbbüknek kevésbé számít a külső, ezt ki lehet jelenteni.
2013. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ!

12-es:Nem feltétlenül Adoniszra gondoltam külsőt illetően.Mindenkinek más az ideálja.Sok boldogságot!

Grielean:

Én nem skatulyázok be senki: ez így van!Gondolj bele,mit látsz meg először az ellenkező neműeken:a testalkatát,haj/fogak ápoltságát,arcberendezését vagy a jóhiszeműségét,kedvességét,magyarán a jellemét?


És egy másik kérdés: Miért gondolják azt sokan,hogy ha valaki törődik magával,üresfejű?(Ne a szélsőséges esetekre gondoljatok,pl.'páwák')

2013. nov. 25. 18:56
 20/27 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon fontos az ápoltság, a higiénia, és hogy az ember adjon valamit magára. akinek volt már intim kapcsolata, az biztos érti, hogy miért fontosak ezek.


ha valaki kórosan el van hízva, szerintem érdemes, összeszednie magát, persze most nem azokról beszélek, akik valamilyen betegség miatt ilyenek. ennek ellenére, amúgy bejönnek a kissé telt lányok.


a másik ami még taszító, ha valaki igénytelenül sminkeli magát, esetleg össze vissza kopik a körméről a festék, nagyon előnytelen ruhákat hord. ettől még persze lehet jó fej és vonzó is, de hát nah. :)


28F

2013. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!