Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszélik be maguknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélik be maguknak egyesek hogy a külső szinte nem is fontos? Vagy tényleg így gondolják? És miért mondják el mindennek azt, akinek számít?

Figyelt kérdés

NEM AKAROK PROVOKÁLNI SENKIT!

De szerintem minimum annyira fontos a külső mint a belső.Könyörgöm,ha valaki egyáltalán nem tetszik,hogyan tudna járni vele,vonzódni hozzá?

Nem azt mondom,hogy a belső nem fontos,de a külsőt látja meg mindenki először.

Ti mit gondoltok?


2013. nov. 25. 18:20
1 2 3
 21/27 Szálab ***** válasza:

A) Mentik a saját igénytelenségüket, legjobb védekezés a támadás alapon (akár tudat alatt is)

B)Féltékenyek egy szerintük jobbra és ismét a legjobb védekezés a támadás.

C)Simán fogalmatlan hülyék

2013. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Persze ezt én pasi szemmel írtam, de szerintem ugyanúgy fontos nálunk is, hogy nézünk ki. A sportosabb srácok szerintem a legtöbb embernek jobban bejönnek, és ápolt körmökről, hajról, arcbőrről és testszőrzetről, higiéniáról pedig ne is beszéljünk :)
2013. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
nekem édesanyám mondogatta mindig, hogy ő nagyon jól van így kövéren, és hogy ő így boldog és így kell elfogadni. persze valójában ő is le akart fogyni, de akarat gyenge volt, és nem akart lemondani a sok süteményről és zsíros ételekről.
2013. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Miért gondolják azt sokan,hogy ha valaki törődik magával,üresfejű?"


Szerintem nem sokan gondolják így.

Más az ápoltság és igényes megjelenés, és más az, ha valakit CSAK ez érdekel, és nők esetében ingáznak a pláza, műkörmös között, férfiak esetében meg minden perüket a kondi teremben töltik.


Szóval az alap, hogy valaki foglalkozzon magával, de ne csak a külsejével.

2013. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Most itt a külső fontossága kétféle lehet. Nem mindegy, hogy az a fontos, hogy valaki tiszta, ápolt legyen, vagy az, hogy tökéletes alakú, babaarcú szépség. Mert akinek az utóbbi nem a leglényegesebb szempont, arra ne mondjuk már, hogy igénytelen, mert ez hülyeség.
2013. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
csak a külső számít, meg a pénz a mai világban és én is kénytelen vagyok ez alapján csajt választani mert belül hulladék szinte az összes.
2013. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Grielean ***** válasza:

"Én nem skatulyázok be senki: ez így van!Gondolj bele,mit látsz meg először az ellenkező neműeken:a testalkatát,haj/fogak ápoltságát,arcberendezését vagy a jóhiszeműségét,kedvességét,magyarán a jellemét?"

Nem is konkretizáltam rád ezt a kijelentést, kérdező, hanem úgy általánosságban beszéltem, mert sokan tesznek így.

Viszont amit utána mondasz, az is csak akkor igaz nagyobbrészt, ha kimondottan párkeresés céljából, ismeretlen embereket nézeget az ember. Viszont nagyon sokszor az a valóság, hogy valakinek a párja tulajdonképpen az ismerettségi körből kerül ki. Ilyen esetben pedig egyáltalán nem kell, hogy megfogjon a külseje. Elég, ha csak olyan szinten foglalkozol vele, ahogy mondjuk egy ismerős ismerősével illik a buliban, vagy egy munkatárssal, stb. Mígnem rá nem jössz, hogy az illető milyen okos, milyen jó humora van, milyen előzékeny, romantikus, stb, kinek mi a fontosabb. És máris kialakulhat a vonzalom egy olyan ember iránt, akire soha fel sem figyeltél volna, ha a külső lett volna, ami alapján meg kellett volna fogjon.

2013. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!