Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutasított a lány, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított a lány, mégis könnyes a szeme, ha magunkról beszélünk, miért?

Figyelt kérdés

Visszautasított egy lány, igaz régóta ismerjük egymást, 1 hónapig ment a próbálkozásom (mármint nem folyamatosan mondogattam, hogy "járjunk járjunk járjunk"), persze beszéltünk barátilag is a dolog után.

Mind a két esetben kicsit könnyes lett a szeme, pedig a másodiknál csak beszélgettünk magunkról, persze kérdeztem, valami nagggyon hülye indokot mondott, le se irom ide :) de megnyugtatott, ne féljek, nem sirja el magát.

Mindenesetre elmondta, hogy soha nem kezelték még nőként.


2013. nov. 25. 23:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Dr. Ladeon, fiú voltál vagy lány?
2013. dec. 4. 16:35
 12/16 anonim ***** válasza:
Lány vagyok (na meg a feneket !!!! ) "kis férfi" vagyok hál istennek :D log ott len egy kulcs mely feltárja a relytelmek relytelmét , és csaj volt az illető akit szeretek a mai napig is :P együtt ;) ha kíváncsi vagy a történetre elmondom szívesen
2013. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
az még fontos, hogy régebben nagyon átverték egyszer-kétszer, elmondta, hogy nem bizik annyira a pasikban. Az elutasitáskor sem azt mondta, hogy nem tud többet elképzelni, hanem hogy neki igy jó most, ilyen korszaka van
2013. dec. 29. 23:41
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem jó neki így és ilyen korszaka sincs...sajnos eddigi tapasztalataim alapján azt kell,hogy mondjam amit már előttem is megírtak ,hogy sajnos irántad ezt nem tudja viszonozni. Velem is előfordult már ilyen. BUÉK
2013. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerintem azért volt könnyes a szeme,mert fél bevallani,hogy kellesz neki!Fél a kudarctól! :/
2014. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hát.... és hogy mondjam meg neki, hogy ne féljen? Hogy győzzem meg....
2014. jan. 26. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!