Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak nagyon szép vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak nagyon szép vagy szexi lányokkal akarnak ismerkedni az itteni fiúk?

Figyelt kérdés

Miért síránkoznak itt, hogy nem állnak velük szóba a lányok, mert csúnyák, ha közben ők sem elégednek meg egy átlagos, hozzáteszem nem csúnya lánnyal. Mert én már beszélgettem itt néhány férfival, akivel képet cseréltünk vagy megjelöltük egymást facebook-on és ezek után eltűntek mint a kámfor. Pedig engem nem tart csúnyának senki, sőt a legtöbb ember szép lánynak tart. Nem vagyok bombanő vagy szexi, csak egy kedves arcú, bájos lány, legalább is mások szerint, ezt nők és férfiak is mondták már rám. Ezért nem értem, hogy mi baj van az itteni pasik ízlésével. Talán csak az a baj, hogy egy kicsit perverzek és ezért inkább azokat a nőket találjál vonzóbbnak, akiknek erős szexuális kisugárzásuk van, ami nekem lehet, hogy nincs és a visszafogottság sugárzik belőlem.

És ezek a férfiak sajnáltatják magukat, sőt némelyik azt vallja magáról, hogy ő bizony nem kedveli a kur.vás cicababákat. Szerintem még ők maguk sem tudják, hogy mit akarnak.

Szóval ezek után én biztos nem fogok már itt beszélgetni egy férfival sem.


2013. nov. 28. 22:47
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Azért mert a többség csak mondogatja, hogy ez meg ez kell neki, ugyanakkor beéri az ellenkezőjével is (tisztelet a nagyon sok kivételnek). Szerintem csak belenyúltál abba a rétegbe, akik kvázi a r...nc kategóriát keresik. Ezen felül írtad, hogy a környezeted csak pozitívan nyilatkozott a külsődről. Akkor mégis mi a probléma? Mondanám, hogy küldj privátban képet és megmondom a tutit, de nem mondom. Korra viszont kíváncsi lennék (van tippem, de egyelőre megtartom magamnak :))

2013. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

És nem öltözködöm túl visszafogottan, csak nem kur.vás a kisugárzásom,arról nem tehetek. Nem mintha szeretném, hogy az legyen.

És ezek a férfiak állították magukról, hogy az ilyen lányokat kedvelik.

2013. nov. 28. 23:30
 43/53 anonim válasza:
Küldj nekem egy képet és öszintén elmondom neked hogy szerintem milyen vagy :D megfelel?
2013. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

Na elmondom hogy látom.


Ha az itteni pasikról van szó, 4 azaz 5 réteg van:


1) az értelmesek, akik az oldalt rendeltetésszerűen használják, segítenek, ha privátban véletlenül írnak, akkor adott témához kapcsolódóan kérdeznek, tanácsot adnak vagy csak hozzáfűznek vmit amit inkább személyreszólóan tesznek. évente 1-2x ismerkednek, és akkor tényleg úriember módjára, vagy legalább is megadják a módját.


2) a normálisnak látszók, akik írogatnak néha-néha privátokat szimpi válaszokra, vagy ritkán olyan válaszokra amelyek felkérések egy privátra/táncra. normálisnak adják elő magukat, akik normális átlagos csajokra buknak de mind arra fordítják a fejüket ahol előbb találnak hajlandóságot szexre. igazából hiába privátozol velük kedvesen-hosszasan ha szimpatikusak is vagytok egymásnak (kép által is) akkor se várhatsz tőlük semmit, mert őket is a farkuk irányítja.


3) akik nem titkolják hogy perverz állatok. minden szexuális tartalmú vélhetően nőneműtől származó választ priváttal ajándékoznak, vagy szexuális felkéréssel vagy kérdéssel.


4) klinikai esetek, akik teljesen reménytelenek. ismerkedésben igénytelenek, ha jelzed hogy nő vagy, minden válaszod után kapsz egy privátot. ha csúnya is lennél az is megfelel nekik és az égig magasztalnak hogy bevágódjanak. (általában huszon-harmincéves szüzek)


(4) pedofilok, akik a cuki, huncut, kicsi, édes, szeretni-és ölelgetnivaló lánykákat hajkurásszák.


Szerintem te Kérdező egy 2.kategóriás szerencsétlenbe botlottál. Ők amúgy a szexi bombacicákra várnak életük végéig, de néha rájönnek hogy szegény kuksijukra azért mégis csak rá kell húzni valakit ha a lehetőség adja. ezért elsőbbséget adnak egy csúnyább szexre vevő csajnak.



EGYET tanácsolok! NE itt ismerkedj, de ha igen akkor ne ebben a kategóriában.

2013. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

# 44 Köszönöm a hozzászólásod, ezek a kategóriák már nekem is megfogalmazódtak a fejemben, csak sajnos személyes tapasztalatok kellettek hozzá.

Ismerkedni, beszélgetni itt én már biztosan nem fogok, és tőlem küldhetnek akármilyen nyálas, behízelgő privát üzenetet (ahogy most is tették egyesek) egy szavukat sem fogom elhinni és várhatnak a válaszomra.

2013. nov. 29. 00:52
 46/53 anonim ***** válasza:
#45 jól kib­asztál velünk
2013. nov. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
5. perverz állat, nem priviz rátok, mert TI írtok :D
2013. nov. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 Noydra ***** válasza:
Semmi bajom nincs veled, csak utálom, ha külsőségek alapján ítélnek meg valakit.
2013. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
# 48 Engem is külsőség alapján ítéltek meg ezek a fiúk, csak én valószínűleg kevés voltam számukra külsőségekben.
2013. nov. 29. 17:59
 50/53 anonim ***** válasza:
#44: A lányokat se kell félteni, köztük is van sok beteg. Volt olyan, aki szerint a férfiak szándékosan férkőznek a bizalmába, hogy aztán visszaéljenek vele. Azokról nem is beszélek, akik elvárnák, hogy több száz km távolságból udvaroljak nekik, és ha levelezés közben engem faggatnak, hogy hogyan állok más lányokkal, akkor megsértődnek, hogy én miért ajnározok nekik másokat. Az én szememben az ilyesmi is kimeríti a klinikai eset fogalmát, aztán meg csodálkoznak, hogy miért vannak egyedül.
2013. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!