Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak nagyon szép vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak nagyon szép vagy szexi lányokkal akarnak ismerkedni az itteni fiúk?

Figyelt kérdés

Miért síránkoznak itt, hogy nem állnak velük szóba a lányok, mert csúnyák, ha közben ők sem elégednek meg egy átlagos, hozzáteszem nem csúnya lánnyal. Mert én már beszélgettem itt néhány férfival, akivel képet cseréltünk vagy megjelöltük egymást facebook-on és ezek után eltűntek mint a kámfor. Pedig engem nem tart csúnyának senki, sőt a legtöbb ember szép lánynak tart. Nem vagyok bombanő vagy szexi, csak egy kedves arcú, bájos lány, legalább is mások szerint, ezt nők és férfiak is mondták már rám. Ezért nem értem, hogy mi baj van az itteni pasik ízlésével. Talán csak az a baj, hogy egy kicsit perverzek és ezért inkább azokat a nőket találjál vonzóbbnak, akiknek erős szexuális kisugárzásuk van, ami nekem lehet, hogy nincs és a visszafogottság sugárzik belőlem.

És ezek a férfiak sajnáltatják magukat, sőt némelyik azt vallja magáról, hogy ő bizony nem kedveli a kur.vás cicababákat. Szerintem még ők maguk sem tudják, hogy mit akarnak.

Szóval ezek után én biztos nem fogok már itt beszélgetni egy férfival sem.


2013. nov. 28. 22:47
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
mindennel csak a baj van
2013. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:

Ezaz fakadj ki :D

Asotnak igaza lehet :)

2013. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 Noydra ***** válasza:
Nem itt kell ismerkedni, élni kéne :D
2013. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
ezt én is megfigyeltem van egy haverom mindig a plázacicákra hajtott de nem jött össze neki pedig nem csúnya és most egy csúnyácska lánnyal van de boldog ja és 28éves ez előtt 2csajjal volt csak..
2013. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Ha tudni szeretnétek nem vagyok sem ronda, sem dagi. Én eddig csak pozitív visszajelzéseket kaptam. Csak az itteni fiúk éreztetik velem azt, hogy nem vagyok elég jó nekik. Habár megindokolni eddig egyik sem tudta. Nem tudjátok sajnos bevallani, hogy nektek igenis a plázacicák meg a rib.ancok jönnek be.
2013. nov. 28. 23:05
 26/53 anonim ***** válasza:
Ha eddig csak pozitív visszajelzéseket kaptál, akkor mi visz rá arra, hogy itt ismerkedj?
2013. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:

24-es.

2-vel volt "csak"? Én értékelném.

2013. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
Nyilván a fiók a hibásak, ezért nem kell önvizsgálatot tartanod, és élhetsz tovább önhazugságban.
2013. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 October15 ***** válasza:
kérdező: akkor erre mondj valamit: van a perverziónak az a foka amikor már nem kell perverz csaj.. fogsz egy "bájos lány"t és csinálsz belőle egy "perverz dögöt" persze külső átalakítás nélkül mert úgy az izgi :D [mondjuk ha a kettő természetesen együtt áll na az az igazi XD de hát ilyen évezredenként 1x ha fenn akad a hálón :D]
2013. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
Valamit nem értek. Ha az életben kizárólag pozitív visszajelzéseket kaptál, akkor kizárt dolog, hogy itt egytől egyig idióta srácok lennének, akik ne vennék észre a külsődet. Itt valami nem stimmel.
2013. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!