Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak nagyon szép vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak nagyon szép vagy szexi lányokkal akarnak ismerkedni az itteni fiúk?

Figyelt kérdés

Miért síránkoznak itt, hogy nem állnak velük szóba a lányok, mert csúnyák, ha közben ők sem elégednek meg egy átlagos, hozzáteszem nem csúnya lánnyal. Mert én már beszélgettem itt néhány férfival, akivel képet cseréltünk vagy megjelöltük egymást facebook-on és ezek után eltűntek mint a kámfor. Pedig engem nem tart csúnyának senki, sőt a legtöbb ember szép lánynak tart. Nem vagyok bombanő vagy szexi, csak egy kedves arcú, bájos lány, legalább is mások szerint, ezt nők és férfiak is mondták már rám. Ezért nem értem, hogy mi baj van az itteni pasik ízlésével. Talán csak az a baj, hogy egy kicsit perverzek és ezért inkább azokat a nőket találjál vonzóbbnak, akiknek erős szexuális kisugárzásuk van, ami nekem lehet, hogy nincs és a visszafogottság sugárzik belőlem.

És ezek a férfiak sajnáltatják magukat, sőt némelyik azt vallja magáról, hogy ő bizony nem kedveli a kur.vás cicababákat. Szerintem még ők maguk sem tudják, hogy mit akarnak.

Szóval ezek után én biztos nem fogok már itt beszélgetni egy férfival sem.


2013. nov. 28. 22:47
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:

Hát igen Cult, ez már csak így megy errefelé. :D

Mondjuk mostanában szoktak vaktában is lövöldözni, mert már nálam is próbálkoztak többször, amikor nem írtam ki a nememet a válasz végére. :D

2013. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:

Mert a rondábbak és a dagik nem tetszenek azért.

Had ismerkedjek már azzal aki nekem tetszik az iskoláját már neki!

2013. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:

8-as, ezt furcsa olyantól olvasni, aki itt csajozott be

:D

2013. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
Pedig már volt pár nőm az elmúlt 15 évben :( Most akkor több nem lesz?
2013. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%

megnyíltál pár(?) ismeretlennek és most sértett vagy.


mindenesetre aki egy anonim oldalon ismerkedik, az tudhatná, hogy orosz-rulettet játszik ilyen téren.

2013. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:

Én nem itt "csajoztam be",engem itt szedtek fel :P


Amúgy nálam is próbálkoztak már de elég egy "Bocs,de pasi vagyok" és el is tűnnek.

2013. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
15. csak az a baj, hogy öntöltő pisztollyal
2013. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 ASOT ***** válasza:

Most, hogy ezt így kiírtad magadból így sikerült egy kis tehertől megszabadulnod?


ÉN látom h még mondanád a magadét, mond ki ami benned van! bátran. Meglátod megkönnyebbülsz.


Nem fog itt senki bántani érte. Nyugi. Add ki legyél túl rajta.

2013. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
Inkább a lányok szokása itt, hogy azt mondjuk, képcsere, megígéri, küld képet, majd nem küld. Elismerésem. Jó, egy ilyen lány volt. Hadd ne részletezzem a véleményem róla.
2013. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy nálam a melegek próbálkoznak, úgyhogy a "Bocs,de pasi vagyok" nem sokat segítene
2013. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!