Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak nagyon szép vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak nagyon szép vagy szexi lányokkal akarnak ismerkedni az itteni fiúk?

Figyelt kérdés

Miért síránkoznak itt, hogy nem állnak velük szóba a lányok, mert csúnyák, ha közben ők sem elégednek meg egy átlagos, hozzáteszem nem csúnya lánnyal. Mert én már beszélgettem itt néhány férfival, akivel képet cseréltünk vagy megjelöltük egymást facebook-on és ezek után eltűntek mint a kámfor. Pedig engem nem tart csúnyának senki, sőt a legtöbb ember szép lánynak tart. Nem vagyok bombanő vagy szexi, csak egy kedves arcú, bájos lány, legalább is mások szerint, ezt nők és férfiak is mondták már rám. Ezért nem értem, hogy mi baj van az itteni pasik ízlésével. Talán csak az a baj, hogy egy kicsit perverzek és ezért inkább azokat a nőket találjál vonzóbbnak, akiknek erős szexuális kisugárzásuk van, ami nekem lehet, hogy nincs és a visszafogottság sugárzik belőlem.

És ezek a férfiak sajnáltatják magukat, sőt némelyik azt vallja magáról, hogy ő bizony nem kedveli a kur.vás cicababákat. Szerintem még ők maguk sem tudják, hogy mit akarnak.

Szóval ezek után én biztos nem fogok már itt beszélgetni egy férfival sem.


2013. nov. 28. 22:47
1 2 3 4 5 6
 31/53 October15 ***** válasza:

utolsó: most őszintén.. egy relatíve értelmes srác ismerkedne gyiken ?:D oké anno össze bratyiztam 2 csajjal itt na az egyik tökéletes példa arra h innen még csak haverkodásra se keress embert mert létrejön a rózsaszín üveggolyó és mucsaröcsöge bszhatja mert jönnek az orcok.

a másik meg szimplán gyors ütemben elhalt.

na most ez után esetleg csajozási szándékkal ide jönni.. instant jegy a retardáltak társaságába :)

2013. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 Noydra ***** válasza:

Aki nem öltözik visszafogottan, az miért reflexből r..banc, vagy plázacica?


Ja, mert szebb nálad... ne válaszolj, tudom. :)

2013. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Noydra, te fiú vagy, vagy lány? Tudod, csak azért kérdezem, hogy rád írjak-e ismerkedés céljából.
2013. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
Nyilván túl fiatal vagy és ez a bajuk.
2013. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 ASOT ***** válasza:
És ha a ribiket is szeretjük akkor mivan? Savanyú a szőlő? :)
2013. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

Na én úgy 4 éve vágyta egy bombanőre de már akkor is bejöttek az átlagos kinézetű lányok, sőt egy ronda nőből is lehet bomba nő csak meg kell látni benne a szépséget. Én is ismerek egy ilyen lányt akinek kicsi az önbizalma meg talán nem éppen szép a teste de ha arcra szép vagy csak átlagos vagy csak picit csúnya de legalább látszik rajta a kedvesség a mosoly, meg az hogy pozitív a kisugárzása, már sokat dob rajta. Egy mosoly nem erőltetett csak kedves mosoly is nagyon sokat dob ám egy lány külsején.

Én nekem nem bomba nő kell hanem egy kedves lány aki nem úgy néz rám mint egy tömeggyilkos.

2013. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 Noydra ***** válasza:
Ne írj, ne írj! :D
2013. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
3 pasival beszélgettem, és nem feltétlenül ismerkedni akartam csak beszélgettem velük, mivel ők írtak rám. Az meg hogy megjelöltük egymást fb- n miért lenne bűn? Csak rosszul esett, hogy utána meg egy szó nélkül leléptek.
2013. nov. 28. 23:18
 39/53 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod van velem Noydra? Én nem rib.ancoztam le senkit, pont ezek a fiúk tették nem én.
2013. nov. 28. 23:21
 40/53 anonim ***** válasza:
Miért ne írjak? Nem kell félned, sosem hagynálak el.
2013. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!