Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem csajozik egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csajozik egy srác, ha nem meleg?

Figyelt kérdés
Van egy csávó, aki eléggé bejön, és ezt tudja is. Mások szerint nem vagyok egy csúnya lány, szóval valószínűleg bejövök neki, de mégsem akar tőlem semmit. A szó szoros értelmében semmit, mert még lefeküdni sem akar velem, de a többi lányra sem nyomul a baráti társaságban, sem idegenekre a szórakozóhelyen. Állítólag van neki valami csaj, de szerintem nem komoly, mert alig találkoznak, azt mondta azért nem akar most tőlem meg a másik csajtól a baráti társaságban semmit, mert van neki ez a csaj, és nem akar most mást, neki ez így jó, ahogy van. A csaj amúgy nem szép szerintem, legalábbis szerintem elég középkategóriás. Szerintetek mennyit kell várni, hogy kidobja és végre elkezdjen csajozni? Mennyi idő egy ilyen? L/20 F/24
2013. dec. 2. 23:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

az a csaj azért ronda, mert te rámondod. a pasi mégis őt dugja inkább

te azért vagy szép, mert az ismerőseid azt mondják neked. mégsem téged dug a pasi.


hazudsz 9nmagadnak, és még csodálkozol

2013. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
mert nem mindenki van benne az ilyen megcsalásba.. vmi még összeköti őket..ha tényleg kihül a kapcsolatuk akkor elhagyja..de hülye vagy ha te meg vársz rá..
2013. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

szerintem nem önértékelési gondjai vannak a kérdezőnek, hanem csak gyerekes a gondolkodása.


Mondjuk lehetséges az is hogy a srác gyerekes, és ezért van ez ami...


nem tudom a választ amúgy, egyszerűen mond meg neki hogy többet szeretnél tőle és lehet h kiugrik örömében a bőréből :D

2013. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%

Ennek a kérdésnek fuss neki még egyszer mert tele van összefüggéstelen gondolatokkal, csupa-csupa logikátlan következtetés...

Csak pár példa: "nem vagyok egy csúnya lány, szóval valószínűleg bejövök neki" -> miért mondta? nem mondta?! Akkor közel sem olyan valószínű!

"...mer még lefeküdni sem akar velem..." -> honnan tudod? kérdezted?

"állítólag van neki valami csaj, de szerintem nem komoly, mert alig találkoznak" -> fejébe látsz, hogy nem komoly? veled és mással sem akar találkozni, de nem komoly az állítólagos barátnője?!

"a csaj amúgy nem szép szerintem, legalábbis szerintem elég középkategóriás" -> te jársz a csajjal vagy a srác? mert ha a srác akkor ne akard megmondani, hogy a számára mi szép és mi nem! középkategóriás csaj mára kukába való vagy mi? lehet, hogy ő nem annyira szép, de lehet hogy okos?! talán okosabb is mint te? :D

"mennyi idő egy ilyen?" mi mennyi idő? még az sem biztos, hogy bejössz a srácnak, de már temetnéd a középkategóriás barátnőjét akivel szerinted nincs is komoly kapcsolatban és érdekel, hogy mikor dobja ki.

Arra még nem gondoltál, hogy a srác meleg? ;)

2013. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Költőnő? ***** válasza:
96%
meg amúgy mivel lenne jobb ha megdugna és utána küldene el? :) még megalázóbb... őrizd (próbáld) maradék méltóságod és hagyd őket békében
2013. dec. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 JOKKA23 válasza:
70%
Szerintem azért nem csajozik, mert tudja, hogy felszínesek és pénzéhesek a nők.:D
2013. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
lehet, hogy abba a lányba szerelmes, ahhoz pedig nem elég, hogy "jó az ágyban" még ha fontos is, ott már komoly belső kötődés is kell hogy legyen, kívülállóként nem lehet ennyire leegyszerűsíteni a dolgot
2013. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a kiszemelted tipikusan az "első kapcsolatban bentragadt" kategória. Nem ment neki a nőzés, nem elég határozott, hibás az önértékelése, aztán jön az a "tyúk" jól bevezette a fiut a ZÉLETbe( ami egy hibás közhely, hogy valakit bevezetni az életbe...valakivel összejárni bászni, aztán élvezni, ahogy hozzádbújva istenít a maga 24 IQ-jával, illetve bevállalni nőként, hogy helyrepofozol egy amúgy helyes srácot, aki cserébe ideig-óráig melletted van (az ágyban is)nem ugyanaz.) Na most, ha ez a helyzet, akkor nehéz dolgod lesz, mert a srác elfogadta, hogy neki ez a csaj jutott, aki kedves vele, meg minden( de valahogy belül érzi, hogy többet érdemelne) kiszállni nem mer, mert fél, hogy oda a jó szex, tehát nem fog más irányba kacsintgatni, egyrészt azért, mert lehet, hogy még mindig nincs tisztában magával, és ha most kiszállna, újra esetlennek érezné magát, másrészt ott van a nyomás a párja felől. Emiatt az ilyen kapcsolatok sokszor egy frusztráltságban úszó, lagymatag, "elvagyunk, mint a befőtt" vonalat vesznek fel. Aminek vagy egy békés, meghitt, de párkapcsolati szempontból felemás (SKIZOFRÉN)házasság lesz a vége, vagy fájdalmas szakítás lesz, és a remény, hogy tovább tud lépni. Ezt ti nők rontottátok el, amikor egyértelműen ignoráltátok anno azt a kedves srácot, vagy kihasználva érzéseit, minden irányotokba őáltala táplált pozitív energiát eltettetek a magatok Ego- tartó befőttesüvegébe. Egy azaz 1 db ilyen tapasztalat elég ahhoz, hogy egy kevésbbé domináns fiunak egy életre elmenjen a kedve a nők meghódításától. Na ezért nem csajozik az, akitől arra számítanál, hogy DE. Tiszta sor, tessék neked is eldönteni, hogy mit akarsz, és egy idő után felmérni, hogy mitől működhet, mitől nem a dolog, és lépni, ha a srác nem lép akkoris. Tudod ez a szeretet.

Való, nem való eljön a pont, mikor lehetőséged lesz rá, hogy tisztázd vele a dolgot, és eldöntsétek, hogy együtt utaztok a vonattal, vagy ő autóval megy, te meg mással vonattal tovább. De semmiképp se hagyd odáig eljutni, hogy az autópályán menjen a vonat mellett, és nézze, ahogy a 34. kúpéban te csókolózol valaki mással. Ha szereted.

2014. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!