Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék olyan kisugárzást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék olyan kisugárzást "kiépíteni" hogy hátast dobnak tőlem, tippek?

Figyelt kérdés

Tehát már rajta vagyok hogy tökéletes legyen az alakom, diétázok és sportolok. Az arcom alapvetően szép, sminkelek is. Stílusra a francia elegancia és kicsit alternatívabb, egyedi vagyok. Magas vagyok ami gondolom jól jön majd ha ilyen modell-alakom lesz. Szóval gondolom ezeken kívül nagyon sok önbizalom kell ehhez. Fejlesztem a beszédtechnikámat, színésznek is tanulok vagy mindenesetre színészkedem és próbálom kitörölni a szótáramból az összes gyerekes/flegma/csúnya/bunkó kifejezést. Nem vagyok ilyen erkölcsös szentfazék de megvannak a saját világszemléletem. Szeretnék egy olyan nő lenni akit megérdemelnek a pasik szóval hogy "örüljenek hogy ilyen barátnőjük lehet". Tudom ez hosszú út de adhattok tippeket:) Egyetlen nagy hátrány velem az hogy imádok bulizni, inni, de mivel már megtörtént az ellenkezője így már igyekszem nem hülyén viselkedni, tehát már egyre inkább tudom tartani magam.16l

Normális válaszokat kérek.


2013. dec. 4. 18:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Flegma és öntelt vagy, emellett felsőbbrendűnek is hiszed magad, és ezeken még csak változtatni sem lehet, maximum kinőni. A külsőd lehet, hogy nagyon jó lesz, de ha így haladsz, a belsőd épp az ellenkezője lesz.
2013. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
próbálok nem az lenni de tény hogy van bennem egy ilyen felsőbbrendűségi érzés.. mindenkit besorolok hierarchia-szerűen hogy felettem, alattam vagy velem egy szinten áll-e és ezt kb az dönti el hogy mennyire laza, szép, stílusos, magabiztos, népszerű az illető. nem vagyok a suli királynője és nem is akarok mert inkább kicsit elvontabb bohém ember vagyok csak nagyon hiú vagyok és bennem van ez hogy jobbnak, jobbnak kell lennem.
2013. dec. 4. 19:14
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
És csak stílus, külső és népszerűség alapján rangsorolod az embereket? Ez nem bohém. Ez kretén.
2013. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

valahogy így "osztályozom" a lányokat 4 kategóriába (ahol úgy gondolom hogy a 3. vagyok)


1. [link]

[link]


2. [link]

[link]


3. [link]

[link]


4. [link]

[link]

[link]


tény hogy a szépség relatív de remélem érzékeltettem a kategóriák közti különbséget. most nem azt mondom hogy na most én annyira szép vagyok mint a 3.-as képeken levők mert a linkeltek közül mind szépek de egy gimis társadalmat meg a sztárokét valahogy így ha össze kéne hasonlítani akkor így tenném..

2013. dec. 4. 19:23
 15/19 A kérdező kommentje:
hát ez csak az a része amíg nem ismerek meg valakit..érted, előítéletei mindenkinek vannak. de minden "kategóriából" barátom szóval emberileg más de az egész kérdés a stílusról és kisugárzásról szól és most csak erről beszélek hogy ilyen meg olyan kisugárzást kinézetet akarok. az hogy az embereket emberileg hogy ítélem meg az most egy másik fejezet.
2013. dec. 4. 19:25
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezt ne folytasd, kérlek. Ez egyre csak rosszabb lesz...
2013. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem értem miért..
2013. dec. 4. 19:29
 18/19 anonim válasza:
Elég nevetséges,hogy a kedvenc "celebeid" és a legalsóbb netes oldalakon fellelt képeid alapján sorolod be az embereket kategóriákba. Egy nagyképű apu pici (nem túl nagy aggyal megáldott) kislánykája lehetsz. Csak így tovább! Így talán eléred,hogy eg barátod se legyen,de legalább magadnak megfelelsz. 15/L
2013. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi lett belőled mostanra? :)
2021. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!