Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még romantikus (ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még romantikus (ha úgy tetszik: nyálas) pasik?

Figyelt kérdés

nem ismerkedni jöttem, csak már elveszett a reményem...


van még olyan pasi, aki vesz csak úgy (tehát nem ünnepekre) ajándékot (nem feltétlenül drágát) a barátnőjének? aki elviszi étterembe a szerelmét? aki naponta bókol neki? aki felhívja sokszor, csak azért, hogy megtudja, jól van-e, mi van vele? vagy akár csak egy sms-t küld neki? aki meglepi valamivel? kitalál valami érdekes és romantikus programot? stb.


eddig csak az ellenkezőjével hozott össze a sors. pedig egyik exem szülei gazdagok voltak, simán megtehette volna azt is, hogy akár naponta vesz nekem valamit. pedig nem ez az elvárásom...


18/L


2013. dec. 7. 19:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Van, de a legtöbb lánynak nem ez jön be. 17/f
2013. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
vannak, itt egy
2013. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Bizony
2013. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom, ez a kérdés elsősorban a pasikhoz szól, végül is, ők tudják eldönteni, hogy romantikusak-e, vagy sem.

Nos, én is kicsit reményvesztett vagyok már. Tudom, milyen az, ha például bókolnak a lánynak, mert volt már benne részem, és nagyon jó érzés volt. Nálam a gond az volt, hogy eddig mindig olyan pasival sodort össze az élet, aki az elején nagyon figyelmes volt, érdeklődött irántam, bókolt, aztán pár hét után, mintha kicserélték volna, teljesen megváltozott.


De bízom benne, hogy fogunk találni magunknak egy rendes, kissé romantikus srácot!:)

18/L

2013. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bizony. A barátom is ilyen igaz ő nem mindig vesz nekem dolgokat, sokszor hoz haza virágot, amit szedni szokott valahol, van amikor csokit hoz nekem, de nem mindig, ő magát hozza, a szeretetét. Hihetetlen romantikus a barátom, sokszor vitt már el étterembe is, pedig nem igényem, és hihetetlen szépeket tud mondani. Senki nem nézi ki belőle, nagyon kedves, szeretet teljes az ölelése, igaz kicsit kövér a pasim, ne volt még előttem barátnője bár sokat udvarolt lányoknak azért szerzett is pár tapasztalatot így én kifogtam a legjobbat amiről álmodtam. Az ölelése a legjobb hihetetlen szeretetet ad nekem vele, meg a csókjai félelmetesek :)

Sokan mondták már hogy nehezen találok még egy ilyen pasit, aki megért, tisztel, nem nyomozgat utánam bár mindig ír nekem van amikor felhív a munkahelyén is hogy miújság van velem stb... Nagyszerű srác :)

2013. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"sokszor hoz haza virágot, amit szedni szokott valahol"


Biztos a szomszédoknak is feltűnt ez.:D

2013. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

4es és a kérdező

18 évesek vagytok.Még gyerekek.Bőven van időtök ilyen pasit találni!

2013. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, de próbálok megváltozni. Eddig szinte minden lány, akibe belezúgtam, csak játszadozott velem, sajnos. F/22

Ha van valaki, aki tényleg értékeli ezt, nyugodtan írhat.

2013. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

kérdező és a 4-es válaszoló:

tegyétek össze a kezeteket és úgy mondjátok hogy soha nem voltatok szemetek és undokok egy fiúval sem

tudjátok a legnyálasabb fiú is előbb-utóbb szemét pasi lesz a sok kisebb-nagyobb pofontól amit kap a lányoktól, és tudjátok mit: minél többet kap, annál hamarabb lesz alfa hím akiért ti odavagytok

ez tapasztalatból írom, régen egy nyálgép voltam amitől már nagyon messze vagyok

2013. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Bizony van,én is ilyen vagyok és senkinek nem kellek,nem csak ezért de ez is nagyban közrejátszik,és nem találtam még olyat aki értékelni is tudná ezeket a dolgokat.

22/F

2013. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!