Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még romantikus (ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még romantikus (ha úgy tetszik: nyálas) pasik?

Figyelt kérdés

nem ismerkedni jöttem, csak már elveszett a reményem...


van még olyan pasi, aki vesz csak úgy (tehát nem ünnepekre) ajándékot (nem feltétlenül drágát) a barátnőjének? aki elviszi étterembe a szerelmét? aki naponta bókol neki? aki felhívja sokszor, csak azért, hogy megtudja, jól van-e, mi van vele? vagy akár csak egy sms-t küld neki? aki meglepi valamivel? kitalál valami érdekes és romantikus programot? stb.


eddig csak az ellenkezőjével hozott össze a sors. pedig egyik exem szülei gazdagok voltak, simán megtehette volna azt is, hogy akár naponta vesz nekem valamit. pedig nem ez az elvárásom...


18/L


2013. dec. 7. 19:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen fiúk nagyon ritkák. Én eddig csak 1-2-vel találkoztam. De nagyon jó lenne, ha egy ilyen fiúval hozna össze a sors :) 17/L
2013. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én ilyen lennék.De van értelme?Oké itt van 3 lány.És a többi?Veletek úgy se hoz össze a sors.
2013. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%

Én pl. ilyen típus vagyok pont! :) De egy jó ideje ennek ellenére sincs barátnőm :/ Meg se várják, még ezt az oldalam megismerik,sőt...

19/F

2013. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Annyi sötét és felszínes nő van, hogy az félelmetes, és kapásból elutasítják az embert, ha csak egy kis "szépséghiba" is van benne (akár külsőleg, akár belsőleg). A kérdező által jellemzett srácokat meg a lányok nagy része úgyis unalmasnak tartja, és észre sem veszik őket, vagy elhajtják az illetőt.
2013. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Persze, vannak lányok, akik elég csúnyán bánnak a srácokkal, és pont azokkal, akikkel nem kéne. De én úgy gondolom, hogy soha nem tettem még olyat egy fiúval szemben sem, amiért meg kellene, hogy változzon. Igen, volt, akit visszautasítottam, de őszintén, és normális stílusban tettem. Még azt a fiút, akit visszautasítottam is értékeltem annyira, hogy őszinte voltam hozzá. Próbáltam úgy megbeszélni a dolgot vele, hogy ne okozzak neki túl nagy fájdalmat, és el is fogadta a helyzetet a srác.


Egyébként, egy kérdés, kedves fiúk. Mindig azzal jöttök, hogyha sokszor ejtenek pofára, akkor egy idő után inkább lesztek alfa hímek, mert a lányok ezekre buknak. Akkor most legyek k***a vagy r*banc én is, azért, mert nem egy pasi ejtett már pofára, meg vert át nagyon csúnyán?? Hallóóó, kicsit gond van a gondolkodásmóddal. Gondoljatok inkább arra, hogy attól, hogy valaki a padlóra küldött, még van olyan lány, aki pontosan azt keresi egy fiúban, amit ti képviseltek, és ne változzatok meg néhány jött-ment lány miatt. Maradjatok önmagatok! Ha kedvesek, figyelmesek vagytok, legyetek azok, mert lesz, aki pont ezt fogja értékelni. De ha megváltoztok, lehet,hogy pont ezért fogtok valakit elszalasztani..

4. voltam.

2013. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

15.

Szép és jó amit írsz.

Csak a nőkre mindig van igény.Míg a pasik azok pasik.Egyedül maradnak és senkit se érdekelnek.Egy nőre mindig akad udvarló.Már ha tesz a szépségéért.

Én nem változok semmit csak egyedül vagyok,hogy megbánom?Majd öreg koromban gondolkozok ezen.De egy biztos nem játszok semmit és nem voltozok egy nőért sem.

2013. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%

Sziasztok Lányok! :)


Sajnos ebben a témában én is negatív tapasztalattal tudok szolgálni :(

Elég figyelmes szoktam lenni a barátnőmmel. Igyekszem mindig meglepni valami kis aprósággal, lehet csak egy pár forintos csoki, de akkor is meglepem. Volt olyan, hogy nem tudtam rózsát venni, de kimentem és hoztam be hóvirágot. Vagy, ha pl én nem megyek be a városba, akkor adok pénzt annak aki megy a családból és valami apróságot hozatok vele.

Érdeklődni is szoktam mindig. Valamilyen formában tuti, hogy keresem többször is egy nap.


Sajnos ezekkel az a tapasztalatom, hogy a kicsi apróságok elvesztik a varázsukat és már nem értékelik :( Persze nagyobb ajándékokkal is meg szoktam lepni, csak úgy...


Az érdeklődéssel kapcsolatban meg az volt, hogy "ráakaszkodok és megfojtom" :/


Pedig csak szimplán érdekelt, hogy hogy van, meg hiányzott... nem pedig faggatóztam, hogy mit csinál kivel van...


Örülök, hogy ilyet olvastam, hogy valakinek pont ez kell, az ilyesmit szeretni, mert úgy látom elég ritkán találni olyan lányt aki az ilyesmit őszintén értékeli és gondolom lányoknak is nehéz olyan pasit, aki ilyen :)


Mivel nincs senkim és ki tudja miből mi alakulhat, ha van olyan lány, akinek az ilyesmi bejön, akkor írjon :)


22/F

2013. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
#15: Ha valaki kiég a sok csalódástól, és megváltozik, nem biztos, hogy alfahím lesz, a szimpla "bunkóság" nem feltétlenül azonos az alfahímséggel. Egyébként meg a két nem abszolút nem indul azonos pozícióból. Egyrészt a lányoknak elvileg sokkal több a lehetőségük, hiszen nyilván fognak nekik udvarolni, másrészt meg mindig a lány választ a jelentkezők közül. És egy kedves, érzelmes lánynak sokkal nagyobb esélye van párt találni, mint egy kedves, érzelmes srácnak. Az utóbbiakat sokszor határozatlannak, tehetetlennek mondják, azt hiszik, hogy a kedvességgel kompenzálni akarnak valamit stb. Szóval egy arrogánsabb, beképzeltebb, nagydumás srácnak sokkal több az esélye egy "átlag" lánynál, mint a kérdező ideáljának.
2013. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
igen van:)
2013. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Vannak, csak kiírtanak minket, nincsen igény a romantikára, vagy csak nem ismeritek (általában) fel, sajnos a legtöbb lány a páwa stb pasikra bukik, még ha kicsit sem kigyúrtak és bunkók is....

17/F

2013. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!