Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még romantikus (ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még romantikus (ha úgy tetszik: nyálas) pasik?

Figyelt kérdés

nem ismerkedni jöttem, csak már elveszett a reményem...


van még olyan pasi, aki vesz csak úgy (tehát nem ünnepekre) ajándékot (nem feltétlenül drágát) a barátnőjének? aki elviszi étterembe a szerelmét? aki naponta bókol neki? aki felhívja sokszor, csak azért, hogy megtudja, jól van-e, mi van vele? vagy akár csak egy sms-t küld neki? aki meglepi valamivel? kitalál valami érdekes és romantikus programot? stb.


eddig csak az ellenkezőjével hozott össze a sors. pedig egyik exem szülei gazdagok voltak, simán megtehette volna azt is, hogy akár naponta vesz nekem valamit. pedig nem ez az elvárásom...


18/L


2013. dec. 7. 19:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Emancipunci világban élünk, a nők pedig szeszélyesek és kiismerhetetlenek. Ami az egyik pillanatban kedves, romantikus gesztus (hoz egy szál virágot, napi többször felhív stb.), az másnap már nyálas lépés és a személyes terüket sérti.


Döntsétek el mit akartok! Ha romantikára vágytok, ne az ordenáré stílusnak szavazzatok bizalmat!

2013. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én rommmmmantikus vagyok:)
2014. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
2014. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!