Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor feminista vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor feminista vagyok, vagy hím soviniszta?

Figyelt kérdés

Nem tudom most akkor mi vagyok inkább.


Támogatom a nők egyenjogúságát, ellenzem azt, ahogy a médiában manipulálják őket. Ahogy alárendelt szerepben mutatják be őket és tárgyiasítják őket. De anyám nagyanyám és nővérem is háziasszony típus, és ezt szoktam meg. Legszívesebben ezt várnám el egy nőtől, hogy mosson főzzön rám, takarítson. Persze én is besegítenék, de csak minimálisan. Teljesen összezavar ez az ellentét.



2013. dec. 15. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Ezért kapni fogsz.
2013. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem keresel egy szép kis hidat?
2013. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
miért is?
2013. dec. 15. 20:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ezt elvárod a nőktől, inkább annyit jelent, hogy a régi korok családtípusát támogatod.

Hímsoviniszta akkor lennél, ha ezt azért várnád el, mert szerinted ők az alárendeltebb nem.

2013. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ebbe azért még kicsit gondolj bele és úgy fejtsd ki. de végül mindegy is, a véleményed fog változni ha megismert a nőket...
2013. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nincs mit átgondolnom, értem én, hogy ez már nem modern gondolkodásra vall, de ezt látom az életben és ebbe nőttem fel. Nekem ezek fontosak. Lehet ezért megvetni. Csak nem tudom hol az aranyközép út.
2013. dec. 15. 21:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked igazából csak a szád nagy, de amikor neked kéne érte tenni, akkor már egyáltalán nem gondolsz a nőkre egyenrangú félként.
2013. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt te nem tudhatod mit teszek :) Azt hiszem nincs itt komoly vita, csak támadtok, akkor hagyjuk inkább :D
2013. dec. 15. 21:15
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartalak egyiknek sem. Amúgy meg lehet, hogy találni fogsz egy olyan lányt, aki szintén ez a típus (bár egyre kevesebben vannak, bevallom, pl. én sem vagyok az), nem tartom feltétlen rossznak. Ha mindketten úgy éreznétek boldognak magatokat, akkor kit érdekel mások véleménye :)

Szóval ha nem akarod kényszeríteni a szerelmedet erre, és vársz arra a nőre, akinek megfelel ez a helyzet, akkor nincs ezzel semmi baj.

2013. dec. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze teszem hozzá irreális ez az elvárás, ha mindketten 8 órában dolgoztok. Mert akkor az otthoni dolgokban is elvárható, hogy egyformán kivegyétek a részeteket.
2013. dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!