Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor feminista vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor feminista vagyok, vagy hím soviniszta?

Figyelt kérdés

Nem tudom most akkor mi vagyok inkább.


Támogatom a nők egyenjogúságát, ellenzem azt, ahogy a médiában manipulálják őket. Ahogy alárendelt szerepben mutatják be őket és tárgyiasítják őket. De anyám nagyanyám és nővérem is háziasszony típus, és ezt szoktam meg. Legszívesebben ezt várnám el egy nőtől, hogy mosson főzzön rám, takarítson. Persze én is besegítenék, de csak minimálisan. Teljesen összezavar ez az ellentét.



2013. dec. 15. 20:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én pl szívesen otthon maradok a gyerekkel, ha a karrierjét válassza, főleg ha jobban keres nálam :D Nem várom el mindig, tudok főzni magam, meg el tudok menni kajálni valahova. De hihetetlenül nem vagyok tisztaságmániás. Anyám mindig mondja, hogy egy olyan nő kell mellém mint ő. Na igen el lettem kicsit kényeztetve..
2013. dec. 16. 13:07
 12/14 anonim válasza:
Olyan férfi aki támogatja a nőket/lányokat, de vannak elvárásai is. Ez a pontos meghatározás.
2019. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Himsoviniszta vagy! Mi az hogy azt várod el a lányoktól/nőktől hogy háziasszonyok legyenek? A család egy olyan fogalom amihez mindenki hozzátesz egy kicsit, amiben csak tud. Az pl. mitől nem lenne normális ha mondjuk az apa főzne? A nők igenis dolgoznak, ez így volt már a Hothy rendszer, a hungarizmus és a szocializmus alatt is, sőt a monarchia végén is. Utoljára ilyen a középkor után volt hogy a nők nem dolgoztak, a monarchia alatt hogy "nem dolgoznak a nők" csak a burzsoákra vonatkozott. A lányok nem tehetnek róla hogy lánynak születtek, nekik is mindenhez egyaránt van joga. Ők is olyanok mint a fiúk, csak ők szebbek. :-D
2020. ápr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szerintem válaszd az egyenlőséget. Mi lenne ha te is lány lennél??
2020. ápr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!