Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire fontos egy lány/leendő párotok öltözködési stílusa?

Figyelt kérdés
Legyen divatosan öltözködő, csinos, alkalomhoz illő... vagy szerintetek milyen az ideális?

2013. dec. 16. 18:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
akkor írj már :3 naa ^^
2013. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
jolvan írok naaaaa :P;)
2013. dec. 16. 18:53
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Legyen átlagos. Nem a ruha teszi az embert, de ne járjon állandóan nekem acélbetétesben meg csak feketében, de ugyan úgy ne legyen az összes cucca rózsaszín csillámf..szlámás. Ja, meg azért ne az a fajta legyen, aki 2013-ban is trapéznadrágban mászkál, vagy képes elmenni moziba melegítőben. Legyen igényes egyszóval. Nem kell márkás cuccban lenni, de azért adjon magára.
2013. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Frigg ***** válasza:

Öhm..én már 11 éve lassan "ugyanúgy" öltözködöm. Igen, acélbetétes bakancs és zömében fekete ruhák. Persze kombinálom ezeket színesebb kiegészítőkkel is. Nekem sosem volt ebből problémám. Ha valakinek megtetszettem, akkor így fogadott el, így szeretett meg. Lehet azért sem volt ebből probléma, mert a párom is hasonló stílusban mozgott, mint én. Ettől függetlenül soha nem a ruha/öltözködés alapján választottam párt magamnak. Az persze jó, ha azonos az érdeklődési körünk, a nézeteink, mert így nagy valószínűséggel elkerülhetőek a kisebb súrlódások. Semmi sem lehetetlen :)


23/N

2013. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

23/N - "Ettől függetlenül soha nem a ruha/öltözködés alapján választottam párt magamnak. Az persze jó, ha azonos az érdeklődési körünk, a nézeteink, mert így nagy valószínűséggel elkerülhetőek a kisebb súrlódások. Semmi sem lehetetlen."

ez nagyon tetszik sok benne az igazság:)


Mi van ha azaz ember pl.:mondja nektek/neked, hogy hordhatnál többször szoknyát, vagy tudod és lejön róla, érzed hogy nem tetszik neki a stílusotok?? (de neked a fiú/férfi bejön)

2013. dec. 16. 20:04
 16/20 Frigg ***** válasza:
Nagyon sokszor hordok szoknyát, imádom a szoknyákat. Főleg csipke/tüll szoknya, de ha van az adott ruhadarabon valami, ami megtetszik, ami egyedivé teszi, akkor megveszem, nem kötelező kizárólag feketének lennie. Elég nőiesen öltözködöm, annyi a különbség, hogy a ruháim 95%-a fekete.
2013. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
én is ugynn ilyen vagyok és imádom a feketét de hát ízlések és pofonok.
2013. dec. 16. 20:13
 18/20 Frigg ***** válasza:
Viszont ha nem tetszik neki a stílusom, akkor nem tudok igazából mit kezdeni vele. Hiszen én az elejétől magam adom, ha később mégsem tetszik neki valamiért, akkor passz.. :/ Ezért jó, ha már az elején tisztázva vannak ezek a dolgok.
2013. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hallgasson akármilyen zenét, de legyen nőies és ízléses az öltözködése.
2013. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

13. válaszoló vagyok.

Látom pont beletrafáltam az acélbetétessel :D Én is nagy kemény zene rajongó vagyok és azt vallom, hogy tud rohadt jól kinézni lányon is az acélbetkó, de hogy folyton abban járjon az nálam nemgyerebe. Koncertekre, hétköznap néha okés, de folyton nem túl csábító a gondolat. A fekete szintén, én is szeretem a fekete cuccokat, egy csomó fekete pulcsim, pulóverem meg gatyám van, a kabátom is fekete, de folyton csak feketében járni olyan egyhangú... Kell a változatosság. Nagymamámat idézve: "úgy nézel ki mint egy fekete kánya" :D

20/F

2013. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!