Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mindenről az jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mindenről az jut eszembe: 17/L

Figyelt kérdés
Annyira sz@r mostanában az életem. 17 lány vagyok és egyfolytában a sex-en jár az eszem. Bármiről eszembe jut. A probléma ott van, hogy nem vagyok szép (sőt kifejezetten csúnya vagyok és kövér is). Annyira rossz így élni már semmire sem tudok rendesen odafigyelni, mert mindenről a sex jut eszembe: egy ceruzáról,zenéről, játékokról, bármiről még a villamosról is.
2013. dec. 17. 04:57
 1/7 anonim ***** válasza:
ha itt nem találsz olyat aki ennek ellenére megkörnyékez akkor sehol
2013. dec. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést meg amúgy sem magyar országon lakok
2013. dec. 17. 05:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, a válasz dugj.Attól majd elmúlik ez a probléma.
2013. dec. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dugnod kéne egy jót aztán abba maradna ez egy időre.

Én is megtenném veled ha hajlandó vagy utazni.

De nem lenne rossz az ha párkapcsolatot találnál és abban szerelnél. Úgy nem néz senki qrvának.

2013. dec. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és merre laksz?
2013. dec. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

dugni nem fogsz. legalábbis az elején. mert csúnyának tartod magad, és emiatt gátlásod lesz ismerkedni, akár csak egyéjszakás erejéig. persze van az az alkoholmennyiség, amikor se téged nem érdekel, se az alkalmi párod, hogy milyen a kinézeted. de az meg azért nem jó, mert

a; ha te vagy nagyon ittas, akkor nem emlékszel mit csináltál, és milyen volt

b; ha az alkalmi ismerősöd, akkor -bár az alkohol feszültségoldó- de azért meg is nehezíti a farok dolgát.

arról nem is beszélve, hogy mivel a szex eléggé erős mozgással jár-hat, tengeribetegség léphet fel, és akkor nem kívánnék az alul lévő helyében lenni.....


neked most két megoldásod van. nem vagy-vagy, hanem ÉS!

az első, amit remélhetőleg csinálsz, hogy masztizol. sokat! és élvezel! remélhetőleg ezzel nincs gond. ha igen akkor az azt jelenti, hogy annyira nem vagy kibékülve magaddal, hogy magad se kívánod... ez már nagyobb baj, ha így van. de remélhetőleg nem így van.

a másik, hogy javítasz a külsődön.

ha a fejeddel van gondod, akkor menj el egy jobb kozmetikushoz, és fodrászhoz. bízd rá magad! jobban ért hozzá, hogy mit érdemes, és kell csinálni az arcoddal,hajaddal,külsőddel, mint te. frizurából mindenesetre szólj, hogy olyat csináljon, amit te otthon is el tudsz készíteni!

ha a súlyoddal van bajod, akkor meg ha sikerül elfogadnon, akkor megoldódik a baj, sokan szeretik a mostani vékonyság kultusz mellett is az olyan lányokat, akiket jól meg lehet fogni, nem "törnek" el a kézben. vagy neki állsz sportolni,érdemes egy edzőt is megkérni, hogy állítson össze a számodra egy megfelelő edzéstervet, mert bár jónéhány ezresbe belekerül, de sokkal hatékonyabb, mint ha a magad feje után csinálnál dolgokat!


sok sikert! :-)

2013. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:( Szegény!
2013. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!