Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, hogy meleg vagyok? Mit gondolsz a homoszexualitásról?

Figyelt kérdés

A kérdésem két részből állna, elég komplex, szeretném a fórumozók véleményét kikérni az alábbi dolgokkal kapcsolatban:


I.

17 éves srác vagyok. Nemrég tettem magamban helyre azt, hogy a saját nememhez vonzódok, de ez egyeltalán nem látszik a külsőmön. A környezetem sokszor érdeklődik, hogy hogy állok a nőkkel. Na ilyenkor szoktam kicsit zavarban lenni, és indokokra hivatkozom mindig. Pár osztálytárs tudja a dolgot, mert az egyik lány, akiben megbíztam, elfecsegte a dolgokat.

Úgy érzem, hogy állandóan titkolni kell egy csomó mindent a közvetlen környezetem elől, mert félek, hogy kiderül a dolog. Úgy érzem, hogy szorul a hurok körülöttem. A családom elutasítja a különbözőség bármiféle formáját. Legyen szó valamilyen etnikumról, vagy szexuális beállítottságról. A bnzi szót akkor szeretik használni, amikor szidnak valakit, vagy valakiket, általában a politikusokat.

Én magamat politikamentesnek, és elfogadónak gondolom. Nem számít nekem, hogy az ember zsidó, cigány, meleg, vagy török. Mondjuk ezek közül csak egy lóg ki s sorból, és ez pedig a meleg. Szerintem eléggé erőltetett a párhuzam a melegek és a cigányok között - etnikai szempontból. De ez egyet sejttet: a társadalom megbélyegzett darabkái a homoszexuálisok.

Szerintetek hogy vállaljam fel a dolgot? Vagy talán inkább hagyni kellene? A testvérem már tudja, neki elmondtam a dolgot, de semlegesen reagált, aminek örültem. Az osztálytársaim sem néznek ki, bár eleinte egy kicsit kínos volt a helyzet nekik, de nem tudom, hogy miért.


II.

Mi az általános véleményetek a melegekről? Homoszexuálisként a melegfelvonulást nem tartom jó dolognak, mert felesleges kifestett transzvesztitákat mutogatni az M1-en. Jobban mondva csak őket mutogatják, és ők a legtöbb emberből undort váltanak ki. Mondjuk engem nem nagyon zavarnak, mert nem foglalkozom velük, habár nem is nagyon láttam még élőben.

Mi lenne, ha a gyerekedről kiderülne, hogy meleg? Kitagadnád és elküldenéd, vagy esetleg elfogadnád? El kellene-e fogadni a társadalomnak engem, és a hasonló helyzetű társaimat?


Amúgy már volt egy barátom, csak nem működött a dolog. A családom felé hazudni kellett mindig, mert nem mondhattam el a dolgokat nekik teljesen. A srácot eléggé szerettem, de közös megegyezés szerint hagytuk abba. Vagyis inkább én egyeztem meg elsősorban vele. Bántott a dolog egy időn keresztül, bár szerintem így volt a helyes, kár lett volna megvárni azt amíg nagyon összefonódunk. Mégnehezebb lett volna "elválni".

Ezt azért írtam le, hogy alátámasszam, hogy biztos vagyok a szexuális irányultságomban.


Az esetleges helyesírási hibákért elnézést kérek előre is, bár reménykedem, hogy nem csak ezt a mondatot olvassátok el elsőnek :D


Minden jót,

bnoel:)



2013. dec. 18. 21:24
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Úgy látom, hogy az elején lement a rézeleje, és megjelent néhány értelmes fórumozó is :P

2013. dec. 18. 21:37
 12/41 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem izgatnak sőt az a jo legyen minnél több buz.i annál több csaj marad nekünk heteroknak :D
2013. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Ahw mindig is tudtam. Köszönöm . Köszönöm <3
2013. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Kapásból azt javasolnám, hogy várj még a coming out-al, annyira fiatal vagy, ráérsz még arra. De azt írtad, hogy tudja a testvéred, és pár osztálytársad. Kétlem, hogy ez így sokáig titokban maradna. Így azt javaslom, most már ne állj meg, közöld a szüleiddel is. Ha mástól kapnák az infót, valószínű még rosszabbul fogadnák. Ha ügyesen tálalod, a testvéreddel szövetkezve megpróbálod elfogadtatni magad.

Sok sikert, és boldog életet kívánok!:)

2013. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
kíváncsiságból lehet, hogy leszopnálak, de egyébként nem gáz :D
2013. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
73%

De cuki vagy :) nem gáz, ne aggódj.

19L

2013. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
SZerintem a társadalom nagy része ma már elfogadó, csak hát vannak idióta szülők. Ez viszont így kényes helyzet, hiszen ki is tagadhatnak. Nem lennék a helyedben.
2013. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha te így vagy boldog, így érzed magad jó helyen, hát akkor ne törődj azokkal, akik leszólnak! Neked is egy életed van, aki tényleg szeret, mindenhogy szeretni fog. Jogod van úgy tenni, ahogy szeretnél. Remélem minden rendben lesz veled.

Attól, hogy "más" vagy, ugyanolyan értékes tagja lehetsz a társadalomnak.

2013. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
32%

Nekem onnantól kezdve van velük bajom, ha közterületen viselkedésükből már látszik hogy hogyan viszonyulnak egymáshoz. Elég ha csak fogják egymás kezét, és közben jellegzetesen egymásra mosolyognak.


Én ilyenkor épp úgy érzem magam, mintha olyan illetlenséggel szembesülnék, mint pl. sétálóutca közepén vizelés, vagy széklet ürítés. Zavarba hoz, felháborít. TV-ben is zavar, ha melegeket látok, pl. egy ízléses házat bemutató dokumentumfilmről akkor kapcsoltam el, amikor kiderült hogy az melegeké.


Mondjuk én már így is sokkal liberálisabb vagyok mint szüleim, nagyszüleim generációja, az újabbak még liberálisabbak lesznek. Tőlem négy fal között tehetnek bármit, azzal nincs gondom.


36F

2013. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
7%
amíg velem nem kezd ki egy ferde hajlamú egyén se, addig én magasról teszek rá, hogy ki kit dugványoz meg a hálószobában. viszont fényes nappal, nyílt utcán elég idegesítő és irritáló látvány tud lenni egy ilyen párocska! ha viszont az én gyerekem állítana elém így, hogy "szia apu, meleg vagyok", hát tuti, hogy olyat kapna, hogy a fal adná a másikat!
2013. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!