Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, hogy meleg vagyok? Mit gondolsz a homoszexualitásról?

Figyelt kérdés

A kérdésem két részből állna, elég komplex, szeretném a fórumozók véleményét kikérni az alábbi dolgokkal kapcsolatban:


I.

17 éves srác vagyok. Nemrég tettem magamban helyre azt, hogy a saját nememhez vonzódok, de ez egyeltalán nem látszik a külsőmön. A környezetem sokszor érdeklődik, hogy hogy állok a nőkkel. Na ilyenkor szoktam kicsit zavarban lenni, és indokokra hivatkozom mindig. Pár osztálytárs tudja a dolgot, mert az egyik lány, akiben megbíztam, elfecsegte a dolgokat.

Úgy érzem, hogy állandóan titkolni kell egy csomó mindent a közvetlen környezetem elől, mert félek, hogy kiderül a dolog. Úgy érzem, hogy szorul a hurok körülöttem. A családom elutasítja a különbözőség bármiféle formáját. Legyen szó valamilyen etnikumról, vagy szexuális beállítottságról. A bnzi szót akkor szeretik használni, amikor szidnak valakit, vagy valakiket, általában a politikusokat.

Én magamat politikamentesnek, és elfogadónak gondolom. Nem számít nekem, hogy az ember zsidó, cigány, meleg, vagy török. Mondjuk ezek közül csak egy lóg ki s sorból, és ez pedig a meleg. Szerintem eléggé erőltetett a párhuzam a melegek és a cigányok között - etnikai szempontból. De ez egyet sejttet: a társadalom megbélyegzett darabkái a homoszexuálisok.

Szerintetek hogy vállaljam fel a dolgot? Vagy talán inkább hagyni kellene? A testvérem már tudja, neki elmondtam a dolgot, de semlegesen reagált, aminek örültem. Az osztálytársaim sem néznek ki, bár eleinte egy kicsit kínos volt a helyzet nekik, de nem tudom, hogy miért.


II.

Mi az általános véleményetek a melegekről? Homoszexuálisként a melegfelvonulást nem tartom jó dolognak, mert felesleges kifestett transzvesztitákat mutogatni az M1-en. Jobban mondva csak őket mutogatják, és ők a legtöbb emberből undort váltanak ki. Mondjuk engem nem nagyon zavarnak, mert nem foglalkozom velük, habár nem is nagyon láttam még élőben.

Mi lenne, ha a gyerekedről kiderülne, hogy meleg? Kitagadnád és elküldenéd, vagy esetleg elfogadnád? El kellene-e fogadni a társadalomnak engem, és a hasonló helyzetű társaimat?


Amúgy már volt egy barátom, csak nem működött a dolog. A családom felé hazudni kellett mindig, mert nem mondhattam el a dolgokat nekik teljesen. A srácot eléggé szerettem, de közös megegyezés szerint hagytuk abba. Vagyis inkább én egyeztem meg elsősorban vele. Bántott a dolog egy időn keresztül, bár szerintem így volt a helyes, kár lett volna megvárni azt amíg nagyon összefonódunk. Mégnehezebb lett volna "elválni".

Ezt azért írtam le, hogy alátámasszam, hogy biztos vagyok a szexuális irányultságomban.


Az esetleges helyesírási hibákért elnézést kérek előre is, bár reménykedem, hogy nem csak ezt a mondatot olvassátok el elsőnek :D


Minden jót,

bnoel:)



2013. dec. 18. 21:24
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

És ha egy hetero pár csinálja ezt? :D

Amúgy láttam egy összejövetelen egy meleg párt, ott csókolóztak a folyosón. Amúgy megmondom, hogy mindkettőjüket külön-külön csak úgy nézték a csajok, meg én :D

Ugyanúgy illetlen volt, mint egy hetero pártól.


Látod, hogy ragaszkodsz az elveidhez, amikor elkapcsolatd a csatornát onnan? :D Látsz valami jót, ami nem egyezik meg az elveiddel, majd gondolkodás nélkül visszavonod a nézeteid. Magyarán előtte szép volt a ház, de ahogy kiderült a dolog, azután már nem tetszett? xd Mert egy házat én azért szoktam nézni, mert szép, és nem azért, mert ott melegek vagy heterok, vagy ultraortodox zsidók laknak. :D Hát hallod, elég érdekes nézeteid vannak xd


Ha kikezd veled egy ferdehajlamú egyén, akkor az nem ferdehajlamú, hanem hülye :D Amúgy ha velem egy csaj kezd ki - volt már rá példa, akkor egy hetero knrva?

Nekem mindegy, hogy ki hugyozik a főtéren a szexuális beállítottság szerint. Akár egy meleg pár, vagy akár egy hetero pár tolja egyszerre a vizelést a szobor előtt, ugyanannyira nézem le őket...

Nem szeretem, ha csókolóznak előttem, akár hetero, akár nem. De a kézenfogva sétálás miért nem jó? :P

2013. dec. 18. 22:31
 22/41 anonim ***** válasza:
61%
Ha egy hetero pár smárol, az számodra se undorító, mert izgat a pasi, nem? Viszont ha 2 csávó nyomja az ipart, az nekünk nem tetszik.
2013. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy heteró pár is lehet ízléstelen.

Máskor pl. ültem a villamoson, és ott cuppogott mellettem egy párocska. Oké, hogy szeretik egymást, meg egy csók nem a világ vége, de 20 percen keresztül hallgatni a nyáladzást azért elég idegesítő.

Vagy mikor buliban ülnek egymás ölében, és már majdhogynem ruhán keresztül szexelnek...hát elég gusztustalan.


A kézfogásban nincs semmi, akár egy lány és egy fiú, akár két fiú vagy két lány fogja egymás kezét.

Egy kis puszi vagy csók sem gáz, de a fél órás nyelvezés egy főtér közepén heteró pároktól sem szép.

2013. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

aranyos kissrác vagy, ha akarsz beszélgetni, írj privátot aztán majd skype mert itt képtelenség, de egyebekben meg én is azt mondanám amit a legelső!

tudom, sok nehéz kérdés van, de mégis a te életed ...

2013. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Minden meleg srácnak van ilyen időszaka, de kérlek, ne okold magad! A te magánéleted az csak a tiéd, ha Isten úgy teremtett hogy a saját nemed szeresd, ezt el kell fogadnod. A Szüleiddel ezt már rég meg kellett volna beszélned, én is ezt tettem, utána jött a lelki béke.
2013. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) A lelki békétől sajnos elég messze állok :D Majd remélem, hogy egyszer megoldódik.
2013. dec. 19. 14:58
 27/41 anonim ***** válasza:
67%

I.

na én titkolnám,vagy inkább nem hoznámfel,ez a te dolgod,nem tertozik a családra,hogy TE kivel-mivel-mit.

esetleg terelda szót -mi a helyzet a lányokkal?-vannak.

Amúgy a kissebségek közt ne huzzunk párhuzamot semmijen szinten.

Pl töröktől még sosem hallottam,hogy "halál a magyarra" a másik 2 től igen...

II.

én tök elfogadó vagyok velük kapcsolatban.de a mutogatást nem pártolom,értsd:a felvonulás ellen vagyok.de SOHA nem fogok kimenni tojást dobálni van jobb dolgom is.

ha a gyerekem homo lesz,akkor az.

Elkéne fogadnia a társadalomnak,de nem tartom ezt jó kifejezésnek. Ez "tukmálás" hogy fogadd el másságot,és dicsérd,stb erre sokan ugranak.Inkább a ne utálj,de nem is bas-zatass megnyilvánulást ajánlom.

28/f bisex.

2013. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz hogy meleg vagy! Az sajnálatos tény, hogy a környezet, pláne közeli család nem elfogadó ezzel szemben, vannak (vagyunk) így egy jó páran :(

Ebben az esetben szerintem várj még néhány évet a felvállalással előttük.

24/F (m)

2013. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
92%
A szüleid a rosszak, nem te!
2013. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

29es! hogy beszélsz a szüleiről?!

Senki se rossz! Itt is megy nálunk is hogy ezek ilyenek olyanok.. de nem volt velem semmi problémájuk. nem rosszak a szülei.


oké, bocsi kérdező, de tudod ezt nem hagyhattam.

2013. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!