Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, hogy meleg vagyok? Mit gondolsz a homoszexualitásról?

Figyelt kérdés

A kérdésem két részből állna, elég komplex, szeretném a fórumozók véleményét kikérni az alábbi dolgokkal kapcsolatban:


I.

17 éves srác vagyok. Nemrég tettem magamban helyre azt, hogy a saját nememhez vonzódok, de ez egyeltalán nem látszik a külsőmön. A környezetem sokszor érdeklődik, hogy hogy állok a nőkkel. Na ilyenkor szoktam kicsit zavarban lenni, és indokokra hivatkozom mindig. Pár osztálytárs tudja a dolgot, mert az egyik lány, akiben megbíztam, elfecsegte a dolgokat.

Úgy érzem, hogy állandóan titkolni kell egy csomó mindent a közvetlen környezetem elől, mert félek, hogy kiderül a dolog. Úgy érzem, hogy szorul a hurok körülöttem. A családom elutasítja a különbözőség bármiféle formáját. Legyen szó valamilyen etnikumról, vagy szexuális beállítottságról. A bnzi szót akkor szeretik használni, amikor szidnak valakit, vagy valakiket, általában a politikusokat.

Én magamat politikamentesnek, és elfogadónak gondolom. Nem számít nekem, hogy az ember zsidó, cigány, meleg, vagy török. Mondjuk ezek közül csak egy lóg ki s sorból, és ez pedig a meleg. Szerintem eléggé erőltetett a párhuzam a melegek és a cigányok között - etnikai szempontból. De ez egyet sejttet: a társadalom megbélyegzett darabkái a homoszexuálisok.

Szerintetek hogy vállaljam fel a dolgot? Vagy talán inkább hagyni kellene? A testvérem már tudja, neki elmondtam a dolgot, de semlegesen reagált, aminek örültem. Az osztálytársaim sem néznek ki, bár eleinte egy kicsit kínos volt a helyzet nekik, de nem tudom, hogy miért.


II.

Mi az általános véleményetek a melegekről? Homoszexuálisként a melegfelvonulást nem tartom jó dolognak, mert felesleges kifestett transzvesztitákat mutogatni az M1-en. Jobban mondva csak őket mutogatják, és ők a legtöbb emberből undort váltanak ki. Mondjuk engem nem nagyon zavarnak, mert nem foglalkozom velük, habár nem is nagyon láttam még élőben.

Mi lenne, ha a gyerekedről kiderülne, hogy meleg? Kitagadnád és elküldenéd, vagy esetleg elfogadnád? El kellene-e fogadni a társadalomnak engem, és a hasonló helyzetű társaimat?


Amúgy már volt egy barátom, csak nem működött a dolog. A családom felé hazudni kellett mindig, mert nem mondhattam el a dolgokat nekik teljesen. A srácot eléggé szerettem, de közös megegyezés szerint hagytuk abba. Vagyis inkább én egyeztem meg elsősorban vele. Bántott a dolog egy időn keresztül, bár szerintem így volt a helyes, kár lett volna megvárni azt amíg nagyon összefonódunk. Mégnehezebb lett volna "elválni".

Ezt azért írtam le, hogy alátámasszam, hogy biztos vagyok a szexuális irányultságomban.


Az esetleges helyesírási hibákért elnézést kérek előre is, bár reménykedem, hogy nem csak ezt a mondatot olvassátok el elsőnek :D


Minden jót,

bnoel:)



2013. dec. 18. 21:24
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
A homofóbia jó dolog?
2013. dec. 21. 18:05
 32/41 anonim ***** válasza:
43%

ez a bisex magyarázat annyira tipikusan borzalmas , kenegessük, ne adjunk egyértelműt, csak mintha mindenki hülye lenne a környezetében ... az ész megáll.

én sokkal korrektebbnek tartom az olyan srácokat, akik csak simán megmondják, és akkor nem is érdekel tovább, de ez a kényszeres kenegetés, na ettől a falnak megyek ... már csak azért is mert közben persze kilóg a lóláb ezerrel.

2013. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

ezt a kérdésedet hogy érted?


hát nemtom jó dolog-e, mindenesetre ismertem már olyan meleg srácot aki kifejezetten a homofób srácokra bukott ...

2013. dec. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
61%

Reméljük, újévi fogadalmad között ott van hogy Commin Outolsz!

Mind átesünk ezen.

Aztán tök jó lesz minden, nem kell elhinned mert majd megtapasztalod. Elég gáz hogy a barátoddal emiatt szakítottál de ezt fogjuk fel tinédzserkori lököttségnek..

2013. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

ezt nem is olvastam. tényleg emiatt szakítottál a barátoddal? na szép vagy ...

tudom, sok a kis titkoska a melegek között, de mint azt már feljebb leírtam, mi heteró srácok is ezerszer jobban értékeljük az őszinte, nyílt meleg srácokat, mint az amolyan álnagydumás, álcsajozós, de már küldősre is 1 mp alatt levágós melegeket. szal ezt tessék megjegyezni!

2013. dec. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
58%
A Hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát.
2013. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Ja, persze :) Én érlek hamarabb utol, kedves utolsó :D
2013. dec. 28. 13:37
 38/41 anonim válasza:
60%
Gyere akkor vazze!
2013. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
:D
2013. dec. 29. 21:51
 40/41 anonim ***** válasza:
Apukám azt mondja, hogy ő több száz emberrel volt összezárva a katonaságban, mégsem fordúlt meg ilyen baromság a fejében.
2014. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!