Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ezért nem akar sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezért nem akar sok férfi tartós, "komolykapcsolatot"?

Figyelt kérdés

régebben még én is azon kevesek közé tartoztam, akik komoly kapcsolatot szerettek volna.


de azóta sok idő eltelt, rengetegszer pofára ejtettek, semmibe vettek, nem tudtak értékelni.


és már egy fél éve bennem van, hogy komoly kapcsolatot egyáltalán nem szeretnék. nem akarom magam ismét átveretni/becsapatni.


persze muszáj megjátszani, hogy "komoly kapcsolatot szeretnék", de lélekben nem érzek így. páncélt növesztettem és megtanultam megjátszani magam.

így nekem jó, mert azóta senki sem tudott padlóra küldeni.


Sok férfi vajon ezért lett olyan, amilyen...? És a nők sírnak, hogy egy férfi sincs, aki komolyan gondolná? holott van, csak nem tudják őket értékelni...


2013. dec. 19. 20:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
71%

Már ne is haragudj, kérdező, de ha én eltudnám sorolni, hogy hányszor akartak csak megd*gni és hányszor ejtettek pofára a férfiak, meg hányszor vertek át olyan emberek, akikben tökre megbíztam...


És mégsem sírok. Összeszedtem magam, és mára van egy normális, értelmes párom, akit nagyon szeretek. Jobb lenne most nekem, ha kivontam volna magam a párkeresésből, mert sok taplóval találkoztam?

2013. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Csak rosszat fogtál ki életed során,és naiv voltál,ezt a hibát magadnak könyvelheted el első körben.Meg kell bizony tanulni válogatni,és kitartóan csak annak odaadni magad,akiben maximálisan bízol...
2013. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
56%
Azt hittem te vagy a mágnesvihar nevű felhasználó arról az oldalról, mert a hozzáállásod nagyon rá vall.
2013. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy nagyon sok férfi akar komoly kapcsolatot. A környezetemben pl. mostanában egy csomó esküvő volt. Hogy aki nem akar, az miért nem akar, az az ő dolga.
2013. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
nem ismerkedek neten, így társkeresőkön sem vagyok fent.
2013. dec. 19. 20:31
 16/33 anonim ***** válasza:
56%
Eszem ágában nem volt az önértékelésedet megtépázni,csak éppen arra utaltam,nézz kicsit magadba,lehet,hogy benned van a hiba,ha eddig mindig pofára ejtettek.Nem szeretik a nők,az öntelt férfiakat,és valahogy nekem olyan stílusúnak tűnsz.
2013. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
56%
A volt férjemet 14 év után elhagytam,én 3 éve élek egy teljesen harmonikus,jó kapcsolatban,neki azóta 4 kapcsolata volt,mindenki elhagyta,az Ő meglátása sztem mindig a hülye nőket fogja ki...esze ágában nincs azt gondolni,hogy valamit nem jól csinál...hasonlítotok.
2013. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
54%

Igen, pontosan ezért.


A legtöbb nő nem képes komolyan venni a dolgokat, ezért simán szakítanak egy párkapcsolatban is, amikor éppen olyanjuk van, hogy nekik per pillanat ezt kell csinálniuk.


Már én sem erőltetem magamat, hogy megfeleljek nekik, haverral járkálok bulikba és vadászok a futókalandokra.


A jelszavunk: mindent jobb nő nélkül csinálni, kivéve a szexet (ezt a szót persze nem így mondjuk), arra pedig nem kell a párkapcsolat. :)

2013. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
ahogy mondod 18as! :)
2013. dec. 19. 20:55
 20/33 anonim ***** válasza:
45%
Sztem nincs itt gond,egyszerűen nem vagy még érett komoly kapcsolatra,majd annak is eljön az ideje,és akkor megtalálod azt a nőt,aki erre alkalmas.
2013. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!