Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ezért nem akar sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezért nem akar sok férfi tartós, "komolykapcsolatot"?

Figyelt kérdés

régebben még én is azon kevesek közé tartoztam, akik komoly kapcsolatot szerettek volna.


de azóta sok idő eltelt, rengetegszer pofára ejtettek, semmibe vettek, nem tudtak értékelni.


és már egy fél éve bennem van, hogy komoly kapcsolatot egyáltalán nem szeretnék. nem akarom magam ismét átveretni/becsapatni.


persze muszáj megjátszani, hogy "komoly kapcsolatot szeretnék", de lélekben nem érzek így. páncélt növesztettem és megtanultam megjátszani magam.

így nekem jó, mert azóta senki sem tudott padlóra küldeni.


Sok férfi vajon ezért lett olyan, amilyen...? És a nők sírnak, hogy egy férfi sincs, aki komolyan gondolná? holott van, csak nem tudják őket értékelni...


2013. dec. 19. 20:01
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Ok. Az első dolog: szerintem nem korombéli vagy. Hanem +30as.


Az a korosztály még kicsit másabb, kevésbé felszínes, mint a saját korosztályom.


Elfogadtam, hogy nem rám vágynak a lányok. Ennyi. Hiába edzek rendszeresen, még az izmos test is kevés ha az arc csak átlagos és nem jóképű.


NEm is bánom, hogy ilyen felszínes lányokkal nem ismerkedtem meg. Inkább senkivel sem ismerkedek, nem kell több pofon. Tudom hol a helyem...

2013. dec. 22. 21:41
 32/33 anonim ***** válasza:

jól van, te kis sündisznó, bújj el az avarba (De hiába bújsz, egyszer csak majd megtalál mégis a szerelem, mert a szerelem nagyobb nálunk. Beborít, belesünk - a kifejezések a szerelemmel kapcsolatban is erről szólnak. Na meg arról hogy sötét verem, átkozott gyötrelem.)


Megfagy a szív, ha nem szeret;

És ha szeret, megég.

Ez és az baj. E két baj közt

Melyik jobb?... tudj’ az ég!

(Petőfi Sándor)

2013. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem vagyok amolyan "szerelem első látásra" típus. csak akkor tudok beleszeretni valakibe, ha sokat beszélgetek vele, és veszi a közeledésemet.


de ettől meg vagyok kímélve :)


hála istennek nem tudnak nekem ezért olyan könnyen fájdalmat okozni.

2013. dec. 22. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!