Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne legyek ekkora barom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek ekkora barom?

Figyelt kérdés
Ma vártam az 59 re a moszkván, és a megállóban tök véletlen összenéztem egy lánnyal, aztán még 3x amig jött a villamos, akkor már direkt, aztán a villamoson is még egyszer egymás szemébe néztünk, tudtam hogy akármit csak mondani kéne, és kb tudtam is hogy mit, és voltam akkora sötét sügér hogy nem csináltam semmit :( de mit csináljak magammal hogy ne legyek ennyire nyuszi? (szóval nem az a kérdés hogy mit mondjak, hanem hogyan győzzem le magam), valaki aki már megoldotta ezt a problémát? :S
2009. nov. 25. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy fogd fel, hogy vagy be jön vagy nem, ha igen akkor jól jártál ha nem akkor sincs baj majd legközelebb. Nem kell komolyan felfogni az egészet csak spontán.
2009. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

cukkold már fel magad, hát nem igaz! hogy lehetsz ennyire nyuszi? kapsz tőlem két pofont, hidd el inkább odamésza a csajhoz :D jesszom! szedd már össze magad ember! elszalasztod életed lehetőségét. ha legközelebb meglátod a csaj, ne gondolkozz, csak menj! Rajta Rambó! XD

21/L

2009. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaja! max legközelebb lesétálsz egy megállót :D dupla vagy semmi az egész :D HAJRÁÁ ;) 15/l
2009. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
8%
szivjá füvet az elazit :P:D
2009. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
utolsó teljesen eggyetértek=D
2009. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, az első 3 jólesett :) és hasznosak is talán. konkrétan őt biztos nem látom többé, de remélem nem ez volt az utolsó hasonló esélyem, és legközelebb remélem eszembejut amit írtatok, addig meg gyűjtöm az erőt hogy képes legyek rá
2009. nov. 25. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolkodj úgy,hogy ha összejön, akkor jó jártál, ha nem, akkor sem találkoztok többet. Ezért egyszerűbb idegenekkel ismerkedni, mint olyanokkal, akikkel később még esetleg néznétek kell egymást.Úgy ciki.
2010. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!