Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk szeretik a buta nőket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik a buta nőket? Ki számít butának? És mi van ha buta de viszont szép és jó ember, nagylelkű, aki az utolsót is odaadná?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 01:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

Ha olyan szinten buta, hogy vihog mindenen, és értelmetlenül szövegel, akkor az gáz.

Még ha szép, nekem akkor se kellene.

2009. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
0711-es: sztem az ha vki nem hisztizik mindenen v nem komplikál meg féltékenykedik nem a butaságnak hanem az érettségnek a jele. én legalábbis eléggé gyerekesnek tartom ha vki mindenen kiakad meg problémázik.
2009. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
8:21-nek üzenem, hogy a sperma tényleg szépíti a bőrt. A neutrogénás arckrémekben sperma van. Sőt, ha már itt tartunk az energiaitalokban is az van (taurin). Te se vagy ám egy lángelme.
2009. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
20:11 -nek üzenem hogy a szarban is van víz(h2o) nem ugyan az hülyegyerek???
2009. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Azok a fiúk szeretik a buta nőket, akik maguk is buták, de mivel a lány butább,ezért úgy érzik,hogy ezzel álcázzák magukat és megjátszák a csajnak meg a környezetüknek,hogy ők mekkora zsenik,így aztán úgy tűnik,h ők a nagy elmék a kapcsolatban.Ez elég hiú érdek.Egy magát valamire tartó férfi,aki nem csak szexpartnert keres,hanem tartós párkapcsolatot,az nem fog leállni ilyen szőke IQ fighterekkel,mert az ember szeret egyenrangú félként beszélgetni a párjával,úgy,hogy az érti is amit mond,nemcsak bámul bambán.Szerintem.
2009. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"a nőnek nem kell okosnak lennie. a nő legyen szép, kedves, kiegyensúlyozott, és szeresse a brét."


Mert a nő mi? A nő tán egy állat vagy rabszolga? Buta vagy és tanulatlan, sajnállak. Amúgy szerintem buta srác buta csajt keres, mert az okos nem áll le vele. Okos, művelt srác ritkán keres buta csaj, mert szégyenli mondjuk társaságban. Persze van, akinek mindegy, hogy milyen magas a csaj intelligenciaszintje, a lényeg, hogy kiszolgálja minden téren. Az okos srácok viszont okos lányokat keresnek maguk mellé, akikkel jót lehet beszélgetni, meg lehet velük jelenni társaságban és minden témához hozzá tudnak szólni.

2009. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20:21-es. Ha neked ez ennyire nyilvánvaló, akkor ne állítsd be úgy a lányt, mintha segg hülye lenne, és egy hatalmas kamu miatt engedte neked amit engedett. Amúgy fantasztikus, hogy megpróbáltad leírni a víz képletét, csak kár, hogy helytelenül sikeredett. (Tudod, ha elhagyod a nagybetűket, semmi értelme nem lesz Einstein.)
2009. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Thurston ***** válasza:
A buta férfia akar csak buta nőt. Ennyi.
2009. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

20:21-es. Ha neked ez ennyire nyilvánvaló, akkor ne állítsd be úgy a lányt, mintha segg hülye lenne, és egy hatalmas kamu miatt engedte neked amit engedett. Amúgy fantasztikus, hogy megpróbáltad leírni a víz képletét, csak kár, hogy helytelenül sikeredett. (Tudod, ha elhagyod a nagybetűket, semmi értelme nem lesz Einstein.)


Játszad az okost. Érdekelsz valakit? Mindenki tudja, hogy mi a víz képlete csak a -gyengébbek- kedvéért írtam le (egyeseknek) tudod? Csak, hogy tudj megint mibe belekötni. Ahogy mégis csak megértetted mi az a h2o kisbetűvel is. HÁÁ kettő (kis kettes jobbalsósarokba HÁ mellett) mellé nagybetűvel O-betű) igy már megérted vagy énekeljem el neked kórsuban itt mindenkivel? Mert szerinted értelmetlen ahogy leírtam.

Várom, hogy beleköss valami helyes írába, mert annyira unatkozol más jobb dolgod nincs is. Pl hogy elé vesszőt nem tettem akkor te már nem is érted a mondatot. Kinézem belőled. Te nekem ne játszd meg magad, hogy ennyire vidéki vagy.

Pá!

2009. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

23:30

Igazad van én sem birom a buta lányokat, van amelyikkel el tudok beszélgetni,mert ugyanazt nézzük a TV-ben,de úgy átlagosan nem.

2012. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!