Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetet? Kínos.

Figyelt kérdés

Röviden: Van egy kollégám, nőtlen, nincs senki az életében (közel a 40-hez). Én is egyedülálló vagyok 30 körül, már családra vágyom, szeretetre. Többiek elmondása szerint, én nagyon jó nő vagyok (ne értsétek félre, nem hencegni akarok stb..)a pasi viszont nem túl jóképű, de van benne valami férfias, ami számomra vonzó. Szeretek a közelében lenni, és ő is az enyémben.

Viszont félek, és rettenetesen zavar, hogy a kollégáim ezen csámcsognak, a minap olyan beszólást kaptam, egy olyan kolleginától, akitől életemben nem gondoltam volna, hogy ilyen legyen...hogy: " na, jó parti, van jó fizetés, lakás, új kocsi, igaz kicsit csúnyácska, de elmegy". Mindeközben gúnyosan nevetett.

Ja egyébként semmi nem történt közöttünk a beszélgetéseken kívül. Tehát nem is értem a gúnyos megjegyzéseket.

Úgy éreztem, hogy van valaki, akivel végre kölcsönösen boldoggá tehetjük egymást, (engem már rohadtul nem érdekel a külső, szeretetre, megértésre, családra vágyom) azonos értékrend, mindketten egyedülállóak vagyunk stb....erre tessék, jönnek a jóindulatú emberek


2013. dec. 22. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rni rá! Senkinek ne akarj megfelelni, mert később bánni fogod!
2013. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszolnám: ja mert te olyan tökéletes vagy.... Ne érdekeljen mit gondolnak, ha szimpatikus a férfi, találkozzatok néhányszor. Engem inkább az zavarna h munkatárs. Ritkán alakulnak gond nélkül munkahelyen a kapcsolatok, egy idő után vmelyik fél mindig vált.
2013. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi kinos. Ne foglalkozz senkivel! Ugye majd megirod, ha lesz már valami konkrétabb a kollégáddal..? :))
2013. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mind2-en vonzátok egymást, mit számit, hogy a kollégáid mit mondanak, csak nem féltékenyek?
2013. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért a kollégáid véleményére adsz? Miért nem arra az érzésre, hogy jó a másik társaságában?
2013. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!