Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti osszejonnetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti osszejonnetek egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
30 eves mult, viszont azt mondjak rola, hogy elegge fura, nem igazan beszedes, es eleg gyerekes.
2013. dec. 26. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:

nem

23/f

2013. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem, a fura meg a nem igazán beszédes még oké, de a gyerekes 30 éveseket már nem csipázom.

18/L

2013. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Azt mondják róla"? Talán ismerd meg személyesen és alakíts ki saját véleményt, majd dönts önállóan.
2013. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem mert túl idős hozzám. 18/L
2013. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fejemet mindjárt a falba verem...

Miért mások véleménye alapján kell megítélni valakit? Ahogy az előttem lévő is írta, ismerd meg, és döntsd el magad, hogy milyen.

2013. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen


27F

2013. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
megpróbálnám megismerni először, és utána döntenék.
2013. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy hasonló, de velem egykorú fiúval szívesen megismerkednék. Az ilyen emberek a legjobbak, már csak azért is, mert én is ilyen lány vagyok. ;) :D

Az engem nem érdekel, mit mondanak mások, rólam is azt hinnék sokan, hogy nem vagyok beszédes, pedig ez nem igaz, csak azokkal nem szeretek bájcsevegni, akiket nem nagyon ismerek. Akik ismernek, azok tudják, hogy nagyon jó fej vagyok. :P (és szerény :D)

2013. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

:D tök jó,hogy 18 évesen írják,hogy nem :D:D

Ismerd meg és utána kiderül!

2013. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És az miért baj, ha nem beszédes? Én is csak itt GYK-n jártatom a szám, élőben meg visszafogott vagyok :) Kell 1-2 találkozás, mire meg tudok nyílni mások előtt.

A gyerekes az már más tészta, kérdés h mennyire, illetve mit értünk ez alatt. Ismerd meg ha tetszik, ne mások véleménye alapján formálj róla képet.


8-as, szeretem az ilyen "szerény" lányokat :D Én is ilyen szerény vagyok, mint Te, csak néha tör elő belőlem az egoállat :D Hány éves vagy? :)

2013. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!