Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti mit neztek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mit neztek meg elsokent egy lanyon? Es mit tartotok egy lanyon undoritonak/csunyanak?

Figyelt kérdés

Csaakmert most jarom ki a nyolcadikat es eddig meg egy pasim sem volt kozben az osszes evfolyamtarsamnak volt. Ez nagyon bant, az osztalyomban mindenki engem utal a legjobban, csufolnak, cikiznek, es azt mondja allandoan 3-4 fiu hogy : Csunya vagy!!! :'(

De ebbol az a lenyeg hogy most nem tudom mi az igazsag mer a sulin kivul mindenki megbamul, megnez alaposan elol-hatul!!!!

Szoval sulin kivul anyunak azt mondja szinte mindenki hogy milyen szep lanya van!! Akkor most mivan??? :D



2013. dec. 28. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Annak a 3-4 fiúnak lehet, hogy tetszel, csak cukkolnak téged. Nyolcadikosan a legtöbb fiú még dinka, tisztelet a kivételnek. Úgyhogy velük ne foglalkozz, meg a lányokkal se, ha ők is csúfolnak esetleg, mert az meg irigység. Most már úgyis nyolcadikos vagy, nincs egy év, és megszabadulsz tőlük, utána meg új suli, új közösség és új fiúk is.;)


Amit pedig eddig tapasztaltam, hogy egyes fiúk mit néznek meg rajtunk, lányokon/nőkön: popsi, cici, lábak, arc. De ezt fiúja válogatja, mindenkinek más jön be, úgyhogy ne aggódj! ;)

2013. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mellesleg az is kozre jatszhat ebben a dologban h nincs pasim hogy kis hezag van a fogaim kozott, nagyon rostellem es neha meg csesztetnek is miatta :((
2013. dec. 28. 19:37
 13/15 anonim ***** válasza:
Jaj, ugyan már. Az sok srácnak még pozitívumként is szolgálhat. Sokan pont az ilyen kis "szépséghibákat" szeretik, ez a szexepiled is lehet.;D Nekem például ilyenek a gödröcskéim, amikor nevetek vagy mosolygok. Én utálom őket, rejtegetni is próbálom, mások szerint meg tök szép, aranyos, és nem értik, hogy én miért próbálom elrejteni.:)
2013. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A godrocske nem gaz!!!! :)) ;)
2013. dec. 30. 20:22
 15/15 anonim ***** válasza:
A fogak közti rés sem ;)
2013. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!