Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mi a fontosabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a fontosabb, hogy a pasitok pénisze legyen szebb és nagyobb vagy a külseje?

Figyelt kérdés
hány százalékban melyik bk?
2014. jan. 5. 10:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
8-as: nagyon félreértettél, a dzsungel szőrt olyan értelemben használtam, hogy olyan, ami egyáltalán nincs ápolva. Engem nagyon zavar a hosszú szőr, mert nagyon szeretem mindenhol nyalogatni a páromat, és a nagyon hosszú szőrszálak nagyon zavarnának. Én falramászom a csupaszságtól, egy férfi legyen szőrös. Egyszerűen úgy értettem, hogy számomra az a legvonzóbb, ha az ottani szőrt azért néha-néha levágja viszonylag rövidebbre.
2014. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

(én még) férfi vagyok, szőrös a seggem


borotváljam, gyantázzam?


az lenne saját magam előtt a végem. ahogy felnőtt férfiként tépkedem a szőrt a hátsómról. nem vagyok sem testépítő, se modell, sem mangahős, sem homi.

2014. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
nagyon higiénikus a beleragadó szar. fogadok szarás után sem mosod meg :D
2014. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

jah, jó ez a "17-19 cm átlagos" duma :D nekem nem esik bele, és tényleg átlagos, de még sosem kaptam meg, hogy kicsi :P

szerintem a legtöbb lány kajak nem bírja felmérni szemmértékkel, hogy mekkora az akkora és ha összekerülnek pl. egy 19 cm-el akkor meg hű meg há és még fáj is :D

2014. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
A pasik se tudják sokszor felmérni, hidd el nekem. Találkoztam már olyannal, hogy bemondta 17cm közben max 10 volt... Nem zavart, nekem pl 13-14 felett már fáj is, de érted...
2014. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
41%

vesztettél. minden szarás után megmosom. van itthon bidénk is, de a munkahelyemen is megoldom. arra az esetre, ha mégsem volna megoldható valahol, mindig van a táskámban nedves törlőkendő.


amúgy zseniálisan néznék ki csupaszra borotvált vágattal, miközben mindkét segg-gömböm és a combjaim is full szőrösek. és milyen kellemes, amikor szúr az ánuszodnál a kibújó szőr.

2014. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
minek vagy 4-5 centi szőrben? 1-2 cm esztétikus. tudod a férfias az a hosszú haj, mint Zrínyié, Mátyásé. azt is vágod, mert azt hiszed a rövid férfias. a kókadt farkaddal is ezt kell tenni.
2014. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
41%

#11

Ha pl. a golyóit nyalod (én mondjuk nem igénylem, nem vagyok oda érte egyáltalán) nem mindegy, hogy fél centis vagy 4 centis a szőr? Mindkettő ugyanúgy zavaró, ha zavaró. Na persze, ha rendesen szőrös tökű gyerekről van szó, nem ilyen ritkásan nő rá itt-ott. Akkor meg már kezdődik a borotválás.


Én úgy vagyok vele, hogy csak kegyetlenül meg kell rakni csajt, hogy tudja, milyen egy igazi férfival, és örökre szerelmes lesz a férfias farkamba.

2014. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
ki mondta, hogy a rövid haj férfias? csak nézz rá a magadfajta pemzlifejűekre, minden, csak nem férfiasak
2014. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
a szőrtelenítés esztétikus, több ezer éves szokás. :)
2014. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!