Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sírok! Nagyon megbántott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírok! Nagyon megbántott egy fiú! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még sose bántott meg ennyire senki!!! Nagyon rosszul érzem magam, teljesen szét vagyok esve, de most ezt nem engedhetem meg magamnak, mit csináljak, hogy jobb legyen??!
2014. jan. 6. 23:28
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Már beszéltem barátnőmmel, de egész este nem lehetünk együtt.

Nem régóta.

2014. jan. 6. 23:34
 12/27 anonim ***** válasza:
A vállamon kisírhatod magad.
2014. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
nesíírj:)) hívj át valakit. v próbáld a sráccal megbeszélni. vagy gyújts rá. v csak szard le:)
2014. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy hajlandó részleteket mondani akkor mit vársz mégis?! Fogadjunk valami pitiáner xar, majd ha megtudod milyen az igazi szenvedés, eltörpül ez. tapasztalat.
2014. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
feküdj le egy olyannal aki törődik veled, de azt csak holnap. ma inkább feküdj le.
2014. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
67%

Velem a párom egyszer megcsinálta '94-ben (pedig nem ő volt a célpont, csak nem tetszett neki amit tettem): szó szerint 2 napig nem szólt hozzám, elfordult tőlem. Semmilyen kommunikáció nem volt a részéről, csak mélységes utálat, amit az arcáról leolvastam. Először úgy voltam vele, hogy jó, nem szól hozzám, majd megszólal. De nem. Másnap végül térden állva, sírva könyörögtem, hogy legalább válaszoljon, hogy mi a baj - mert azt sem tudtam. Aztán nagy nehezen elmondta, megbeszéltük, egymásba omlottunk és még mindig együtt vagyunk.


Nagyon durva volt!

2014. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Johny88 ***** válasza:
Azon kapcsolat amiben több a fájdalom, mint a szeretet, sosem tart sokáig! Ahogy mondani szokás nagy a piac, csak jót kell választani. De ha nem régóta vagytok együtt akkor semmi gond. Ezen még lehet változtatni! Mondom én 24\F
2014. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
75%

Nyugi, idővel felejtesz.

Nézz filmet, olvass. Tered el a figyelmedet.

Vagy igyál mézes pálinkát, azis jó ám:)

f

2014. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Mégis mivel bántott meg? Lehet nem is akkora tragédia,csak te fogod fel úgy.
2014. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Áhh, ne foglalkozz vele! :) Találsz majd jobbat! :)
2014. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!