Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sírok! Nagyon megbántott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírok! Nagyon megbántott egy fiú! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még sose bántott meg ennyire senki!!! Nagyon rosszul érzem magam, teljesen szét vagyok esve, de most ezt nem engedhetem meg magamnak, mit csináljak, hogy jobb legyen??!
2014. jan. 6. 23:28
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Lekezel, lenéz, emberszámba se vesz, csúnyán beszél velem, engem hibáztat mindenért, úgy állítja be ő a tökéletes és én alázkodjak meg előtte. Nem gondoltam, hogy ilyen is tud lenni... nagyon kiábrándultam belőle, de közben meg el is hiteti velem, hogy én vagyok a hibás és ez az önértékelésemnek se tesz jót.
2014. jan. 7. 00:10
 22/27 Johny88 ***** válasza:
Ha tényleg ennyire gáz a szituáció, akkor csak jobban jársz ha keresel 1 másikat. Mármint aki értékeli, h vele vagy!
2014. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Az pedig egy jó jel,hogy tisztán látod a dolgokat,és nem hitegeted magad,hogy minden jó és szép,mikor ez nem igaz.

A pasi vagy nagyon elkényeztetett egoista ember vagy gyerekes.Vagy mindkettő.

2014. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Igen, úgy hiszem ennek vége. Nem tűröm, hogy bárki így bánjon velem. Mindig is éreztette, hogy ő felsőbbrendűbb...


Ez a leírás teljesen igaz rá:


A "felsőbbrendű" ember önmagát a többi ember felett állónak hiszi, mégpedig származása, anyagi helyzete, iskolázottsága okán. Az ilyen, másokat, akik nem tartoznak a saját népéhez vagy osztályához, lenézi. Meg van győződve arról, hogy neki mindent szabad, mások egyenlő jogait nem képes elismerni. Uralkodni akar mások felett, mások munkáján akar élni, képes minden gazságra. Jellemző rá, hogy az igazság nem érdekli, csak a saját sérelmét, kárát érzékeli, hogy ő mit okoz másoknak, azt észre sem veszi. A magatartása által kiváltott ellenszenvet, azzal magyarázza, hogy féltékenyek az "alsóbbrendűek" rá, a kiválasztottra. Másokat csak, mint neki hódoló szolgákat képes elviselni, megtűrni, a vele szembehelyezkedők puszta léte is irritálja.

2014. jan. 7. 00:38
 25/27 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy megszabadultál tőle!
2014. jan. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igen, próbálom így felfogni..
2014. jan. 7. 00:49
 27/27 anonim ***** válasza:
Helyes! :)
2014. jan. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!