Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindenki így elájulv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindenki így elájulva Miranda Kerr-től?

Figyelt kérdés

Itt olvastam, hogy megkérdezték, tetszik-e Miranda Kerr, és a válaszolók 98%-a teljesen olvadozott tőle.

Mégis mi ilyen szép benne? Mert én nem látom annak, szerintem nincs szép arca, a teste sem a legnőiesebb, ráadásul túl értelmesnek sem tűnik. Mégis mitől ilyen nagy szám az a nő?


2014. jan. 8. 21:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Állandóan vannak felkapott "sztárok", akiket x ideig sztárolnak, mert most éppen ő a "trendi", de minden csoda 3 napig tart.

Eltelik egy kis idő és majd mást kap fel a média. Ennek nem kell nagy feneket keríteni.

2014. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem Gisele Bündchen ilyen! Nem vágom, hogy őt mért istenítik annyira. Állítólag az egyik, ha nem a legjobban kereső szupermodel, pedig olyan lófeje van!
2014. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, a szupermodelleknek nem kell szépeknek lenniük.


Palvin Barbi is ilyen. Mindenki imádja azt a csajt.

2014. jan. 9. 18:45
 14/19 anonim válasza:
100%
Őszintén szólva nem igazán vagyok ott a modellek világában, nem is nagyon érdekel, de Mirandáról már hallottam. Van egy közeli ismerősöm, aki már húsz is elmúlt, - ennek ellenére pedig - odáig van érte. Hét évig volt a Victoria's Secrets-nél, ami azt illeti meg sem lehet számolni, hogy hány címlapon volt eddig. Emellett példás anyuka, szinte egyetlen egy olyan paparazzi képet sem lehet találni, ahol ne éppen a kisfiával sétálgatna valahol.( [link] Többször is nyilatkozta már, hogy nem éhezteti magát - neki nem ér annyit az egész, mert még rengeteg pillanatot meg szeretne élni a fiával, a teste soha nem fog annyit érni, mint a saját gyereke. Hat évig volt együtt Orlando Bloommal, és igazán szép pár voltak. Nem a nyilvánosság előtt élték az életüket, mint pl. Victoria és David Beckham, az eljegyzésük is csak az esküvőt követően derült ki. Nemrég váltak el, de nem ment a sz.rdobálás, a pénzen és a gyereken való vitatkozás. Csendben elváltak, de többször is mondták már, hogy még mindig szeretik és tisztelik egymást, de ez most így sikerült. Pl. a karácsonyt is együtt töltötték a fiuk érdekében. Emellett Miranda most írta meg a 2. könyvét, aminek a címét nem tudom, de azt igen, hogy főbbként arról szól, hogyan becsüljük meg és fogadjuk el magunkat, hogy érhetjük el a céljainkat. A szépségéről annyit, hogy ízlések és pofonok, mert valóban vannak nagyon csúnya modellek, de Miranda nem kimondottan tartozik közéjük, sőt, szerintem szebb és természetesebb az átlagnál. ( [link] [link] Arra, pedig hogy nem nőies a teste, inkább nem mondok semmit! :D ( [link] Írtad még, hogy szerinted nem túl értelmes. Elég utánaolvasni egy kicsit, hogy megtaláld a tőle származó idézeteket ( [link] [link] [link] [link] [link] Szóval, mindent összevetve szerintem ez "nagy szám". De nyilván, ha nem szeretnéd őt megkedvelni, akkor a kisregényem után se fogod, de azért megpróbáltam :) További szép napot!
2014. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hosszú választ!


Tény, hogy elég ritka mostanában az olyan válás, amiből nem lesz világraszóló balhé, és igen, biztosan sokat törődik a gyerekével, oké.

De ettől még nem lesz annyira különleges ember, ahogy azt mondják.

Az idézetek tőle meg nem túl érdekesek.

És, mint már mondtam, ez nem nőies alak. Felpolcolt mellek kicsit azzá teszik, de amúgy semmi extra, vékonyka és nincs dereka sem. Számomra nem ez a nőies.


De azért köszi a próbálkozást, továbbra sem értem a felhajtást körülötte! :)

2014. jan. 11. 23:33
 16/19 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok, hogy te hogy nézel ki.... felpolcolt mellek, vékony alkat... biztos egy kidolgozott testű, helyes férfi vagy, ha már így tudsz kritizálni, ugye?
2014. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Empower yourself egyébként a 2. könyvének a címe.

A kérdésedet feltéve ennyi erővel akárkiről megkérdhetnéd ezt. Senki sem tökéletes, és mindig találni olyan embert aki számára az illető gyönyörű vagy éppen átlagosnak se tekinti.


Számodra nem nagy szám Miranda. Rendben van, elhiszem, számomra pedig egy csodálatos nő. Hogy miért is? Nézz rá. Nem látod? Ez van. nem vagyunk egyformák.

Ha te így látod, senki se fog téged meggyőzni akár mit is mond, és nem is kell, hogy bárki meggyőzzön. Nem vagyunk egyformák.

2014. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
# 15 Én meg a Palvin Barbi körüli felhajtást nem értem, Miranda Kerr szerintem szép, nálam Candice Swanepoel után a 2. Elárulok egy titkot, mindenkinek más az ízlése, nem véletlen nem egy modell van a victoria secretbe, lépj ezen túl és ne vergődj.
2014. febr. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szép. De szerintem Emma Watson sokkal szebb.
2014. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!