Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és miért is lehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és miért is lehetnék boldog, ha nincs miért?

Figyelt kérdés
Ge ci sokat tanultam már az életben, iskolákban. Sokáig meló se volt és csaj sem. Aztán lett barátnőm, de a legelső volt a legnagyobb csalódás is. Utána már nem voltam szerelmes a nőimbe...munka sem jött össze sokáig, most van, de szar a fizum. Lelépnék ittnonról de meghatározott időre szól e szerződésem is. Mire fel mehetnék el így? Kissé pánikbeteg lettem, nagy tömegben ideges leszek, kipirosodok, minden baj van. Nő nincs jó ideje? Tegnap ráírtam egyre, az se válaszolt. Hogy legyek motivált? Egészségem is kezd romlani...
2014. jan. 9. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Akarj magadnak megfelelni. Hogy elmondhasd magadról, hogy "Igen vagyok valaki". Találj egy jó hobbit, ami feldob. Stb
2014. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szevasz Kolléga!


Nálam is ez a szitu, és már nagyon ki vagyok készülve.

Főleg a nő nélküli állapot a legrosszabb az egészben.


Te hány éves vagy?

És hol tanultál?

2014. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
meg ekkora luzereket?nekem annyi bajom van hogy leirni se tudnam oda az eletem!?egeszseg huha?de nem nyavogok itt mint ti mindenkinek van baja de ilyen hozza allassal akaszd akaszatok fel magatokat is no problem,azert hogy jobb legyen keresetek valami ribit de gyorsan mert a sok genya az agyatokra megy masodiknak meg tegyetek valami lepest hogy megjobb legyen menj bulizni vagy valami mert igy tuti begyogyozol egeszseg azert is lehet tenni en 9 napja nenm cigizek ugy hogy ne nyavoglyatok
2014. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!