Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bíznak bennem a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domi2222 kérdése:

Miért nem bíznak bennem a pasik?

Figyelt kérdés
mert hogy én is olyan k**va vagyok. Vagy éppen megcsalom holott nem is ismernek eléggé mert én az a típus vagyok aki nagyon tud szeretni sose tudnák megbántani senkit, sem érzelmileg sem sehogy és a megcsalás puff szóba se jöhet utálok megcsalni akárkit is és még kiabálni is utálok de sokan ezt kihasználják meg azt is h 15 évesen szűz vagyok de nem cigizem nem iszok alkoholt?!
2014. jan. 13. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ásd már el magad köszi
2014. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ilyenek miért nem aludnak ilyenkor?

Hallod tiniribi!

Húzzál aludni!

Holnap suli!

2014. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aranyos csajszi lehetsz, szégyen, hogy az, hogy nem iszol alkoholt gáznak számít 15 évesen :(

19F

2014. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aranyos vagyok amég nem húzzák fel azagyam ilyen élettelen faszok ki a r*banc? Anyátok amikor kipottyantott az állíts magadon de gyorsan
2014. jan. 13. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ülj le szedek levest.
2014. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem bíznak meg benned, mert nem ismernek. Kis idő alatt nem lehet senkit megismerni. Ha gondolod írj rám, én szívesen megismerkedem bárkivel:)
2014. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát a stílusodban is van olyan elég erősen, ami nem úrilányhoz illik, a harsány, bunkó, káromkodós libákról meg senkinek nem az a kép jön le, hogy milyen tisztességes. Más anyját k.vázni 15 évesen... anyukád nevelt téged rendesen? Gondolom, ha interneted ilyen szájjal beszélsz, suliban sem vagy egy szende szüzike.


Aztán, mondjuk ebbe már nem látok bele, az sem mindegy, hogy hogy viselkedsz a srácok körében és hogy öltözködsz. Ha kihívóan, sok sminkkel, nagyon dekoltált felsőkkel plusz minden srácnak teszed magad, flörtölsz, akkor még akkor is ez lehet a benyomásuk, ha közben nem vagy r.banc.

2014. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!