Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben kéne változnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben kéne változnom?

Figyelt kérdés
158cm,44 kg vagyok,barna félhosszú haj,nem vagyok ápolatlan,az arcom is rendben.Humorom is akad,sőt szeretek is poénkodni.Ha kell lelki szemetes láda vagyok,nagyon sokszor ki állok mások mellet.De még sem tudnak a pasik rám nőként nézni.Ez már annyira idegesítő,hogy az hihetetlen.Mindig megkapom,hogy aranyos vagyok,és ennyi..Pedig nagyon sok fiú haverom van.
2014. jan. 16. 00:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy visszahúzódó vagy nem hiszem, hogy ez olyan befolyásoló tényező lenne amiért sokan mások (férfiak) nem nőként tekintenek rád. Lehetsz ettől nőies, kedves, bájos. Valamiért még sem vagy annyira bátortalan, ha annyi fiú haverod van és lehet hogy a FÉRFINAK ez egy kis megingást jelent a számára aki próbálna közeledni feléd. Az én páromnak is több a fiú haverja mint a nő és olykor idegesít, természetesen ahogy kezdem megismerni őket, úgy lazulok el és próbálok bízni. Ám még így is akadnak kivételek.
2014. jan. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nehèz kérdés... Első olvasatra rettentően vèkony vagy, ez nagyon sok férfinál befolyásolja (negatívan), hogy nőként tekintsenek rád, ne haverként.

És igenis fontos a külső...

2014. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!